Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē notiek jau 9. labdarības izsole

Foto: Diāna Odumiņa.

Dzīvespriecīgi 3.maija vakarā notika biedrības “Dēms” rīkotā jau 9. labdarības izsole. Šogad mērķis bija ietirgotos līdzekļus novirzīt Gulbenes novada mazturīgu bērnu ārstniecības izdevumu segšanai – (zobārstniecība, insulīns).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Veidojam šo izsoli sadarbībā ar Gulbenes novada sociālo dienestu. Izsoli jau atbalsta “Garduma Meistarnīca” un “Tālavas sidrs”,” “Dzirksteli” informē “Dēma” vadītāja Anita Birzniece.

Pēc pasākuma viņa rezumēja: “Labdarības izsolē ietirgotā summa – 442,6 eiro, loterija – 44 eiro, “Tālavas sidra” un “Garduma” kūkas – 176 eiro, personas individuāls ziedojums – 50 eiro, kopsumma – 712,6 eiro. Pēc fakta ir pat mazliet vairāk, jo cilvēki neņēma izdevumus – naudas atlikumus. Sanāk 757 eiro, kas tiks novirzīti vispirms diviem maznodrošinātajiem bērniem ārkārtas zobu labošanai Stomatoloģijas institūtā – transports, vizītes un citi nepieciešamie izdevumi, lai šie bērni tiktu pie salabotiem zobiem. Paldies izsoles dalībniekiem par klātesamību un atbalstu! Šī vasara būs pilna ar izsoļu īstenošanas darbiem.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

 1. Apsveicami,Paldies par šāda veida pasākumiem.Lai Jums veicas.

  1
  3
 2. Tā kā labdarība ne vienmēr ir pateicīga lieta un ne vienmēr nonāk tur,kur jānonāk,tad nepieciešams redzēt ar dokumentiem,kur precīzi tā naudiņa nonāk. Tik un tik tam,izdarīts un būts pie ārstiem tik,čekus pretī. Jo,kā zinām,zobārsti čekus nedod.Vismaz man nav pa šiem gadiem neviena bijis. Man personīgi dalītas jūtas pret labdarību. Bijusi daudzreiz rūgta pieredze.

  8
  1
 3. pateici A pasaki B.
  Tieši kurš zobārsts tev čeku nedeva?
  Un kāpēc neesi VIDā?

  1
  4
 4. Vieniem ir čeko jādod, citiem nav. t.sk. ārsti un dažas kafejnīcas..arī skaistumkopšana.

 5. Jā,man bija tieši tāda situācija. Iesniedzu ienākumu deklarāciju un tur prasa, vai zobārstu čekus sarakstījāt atsevišķi? Teicu,ka nav neviena čeka,jo līdz šim neesmu to saņēmusi. Paskatījās uz mani, bet neko neteica.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.