Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē šogad agrāk nekā pērn jāsāk cīņa ar sniegu

Skolas iela Gulbenē. Foto: Diāna Odumiņa.

16.novembrī Gulbeni pārsteidza sniegs, kas turpmākajās dienās nenokusa, turklāt snigšana vēl pieņēmās spēkā. Sniegs no ielām un ietvēm pazust sāka bez steigas, bet vietām gājēju iemītās taciņas ir vienīgā liecība par to, ka tur patiesībā ir ietve.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā tas novērojams, piemēram, Skolas ielas kvartālā, kur daļēji jau veikti rekonstrukcijas darbi un uzklāts bruģis, bet citur vēl tālu līdz rezultātam. Ap Skolas ielas dīķi ir bruģētas takas, laukums.

Kāda ir rīcības shēma Skolas ielā sniega gadījumā? Šo jautājumu “Dzirkstele” uzdeva pilsētas pārvaldes vadītājam Gintam Āboliņam. Viņš atbildēja: “Tāpat kā gadu iepriekš ziemas uzturēšanas darbi jāveic Skolas ielas kvartālā būvniekiem. Objekts nav pieņemts ekspluatācijā un nodots pašvaldībai.” Jāatgādina, ka būvdarbus Skolas ielā 5 veic SIA “Riviera L” par līgumcenu 1 079 625,97 eiro bez PVN. Pašvaldība novembrī informējusi, ka no plānotajiem darbiem pašlaik realizēti aptuveni 65 procenti.

Jautājām G.Āboliņam arī par ielu tīrīšanu pilsētā. Viņš skaidroja: “Ziemas uzturēšanas darbus pilsētā veic: tranzītielas – VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”; citas pilsētas ielas – SIA “Lorrynet” (saskaņā ar “Lursoft” datiem tā ir Gulbenes firma, kas pieder Tomam Danielam Raģelim – red.); ietves, parki, skvēri – Gulbenes labiekārtošanas iestāde (īpašniece ir novada pašvaldība – red.); pārbūves objekti kā, piemēram, Skolas ielas kvartāls, Brīvības ielas posms no Bērzu līdz Parka ielai, – būvnieki.”

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.