Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē strādnieku trūkuma dēļ tiek kavēti Skolas ielas kvartāla rekonstrukcija darbu termiņi

Skolas ielas kvartālā būs pirmās pazemes atkritumu urnas Gulbenē. Foto: Gatis Bogdanovs

Saskaņā ar noslēgto līgumu 1.kārtas Skolas ielas kvartāla Gulbenē būvdarbu termiņš ir krietni nokavēts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Bija tikšanās ar būvnieku. Viņiem lielākā problēma ir strādnieku trūkums. 1.kārtai jau bija jābūt pabeigtai. 2.kārtai solīja precizēt grafiku un tikt galā. Gribas noticēt, bet lielākā problēma ir cilvēku resursu trūkums. Vienkārši sakot, nav kas strādā, un ja vēl Covid-19 radīs problēmas un sāks darbinieki slimot,” laikrakstam stāsta Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis.

Gulbenes novada pašvaldības Attīstības un iepirkumu nodaļas būvinženiere Baiba Stepa informē, ka saskaņā ar noslēgto līgumu 1.kārtas būvdarbu termiņš bija šī gada 30.jūlijs, 2.kārtas būvdarbu termiņš ir nākamā gada 24.janvāris. 1.kārtā ir atlikuši bruģēšanas darbi un teritorijas labiekārtošana – apstādījumu izveidošana, bērnu rotaļlaukuma ierīkošana, pazemes atkritumu urnu ierakšana. Tās būs pirmās pazemes atkritumu urnas Gulbenē. Tāpat kā virs zemes ir šķiroto atkritumu konteineri, tad tagad būs zem zemes. Ar speciālu mehānismu pēc tam urnas tiks izceltas un atkritumi savākti.

2.kārtā ir uzsākti ūdensapgādes kanalizācijas tīklu izbūves darbi, ir jāpabeidz pazemes komunikāciju izbūve, jāuzsāk ceļa segas pilnas konstrukcijas izbūve, jāveic bruģēšanas, asfaltēšanas un teritorijas labiekārtošanas darbi. Kopumā no 2.kārtas būvdarbu apjomiem ir izpildīti 16 procenti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Abās kārtās ir izbūvēts apgaismojums. Joprojām darbi objektā nenotiek tādos tempos, kā gribētos, objektā strādā viena brigāde 10 cilvēku sastāvā. Būvnieks vairākkārt ir solījis palielināt darba jaudas ar vismaz papildus vēl vienu brigādi,” saka B.Stepa.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka pārbūves darbus Skolas ielas kvartālā Gulbenē veic Rēzeknes SIA “Riviera L”. Pirmajā kārtā notiek Skolas ielas pārbūve posmā gar ēkām 5/1, 5/9, 5/8 un izejā uz Lazdu ielu un Blaumaņa ielu divās vietās; otrajā kārtā Skolas iela tiks pārbūvēta posmā gar ēkām 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7 un izejā uz Skolas ielu.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (12)

 1. Būvspeciālistu reģistrā Baiba Stepa neeksistē

  13
  1
 2. Ja? Un kur ir darba sludinājums? Es pus gadu atrast nevaru darbu.

  17
  2
 3. ārprāts ko tik neizdomā pazemes miskastes.parastajās visu met garām kaut vai mikaste tur pat.dodat visiem bez sertifikāta darbu būs daudz strādnieku.vai bomžus un dzērājus pieliekot pie darba tad nebūs laiks ubagot

  12
 4. Otrajā kārtā asfaltēšanas darbi (līdz 24.janvārim)!
  Atkal asfaltu lies ziemā? Gulbenē viss tiek darīts caur pakaļu.

  20
  3
 5. Kur tad “strādāt gribošie” “bēgļi”? Karodziņus rokā un uz priekšu!

  17
  8
 6. Šķiet, tāpēc, ka esi tu “! “viss ir pakaļā. Gribētos redzēt kaut vienu tavu izcilo darbu (es nerunāju par privātā ledusskapja atvēršanu un tualetes apmeklējumu).

  5
  10
 7. Pie Rīgas ielās Maxima un Gulbiishu parkaa, pat divas brigādes vareetu savākt…

  6
  1
 8. Kādas muļķības par darba spēka trūkumu. Balvos divi līgumi tika lauzti, jo vienkārši neko nedarīja. Problēma ir firmas vadībā.

 9. Nereāli 2.kārtu pabeigt līdz 24.01.2023.!!!!
  Vienkārši pasakiet cilvēkiem taisnību kā ir, ne komentējiet to kā nav un nebūs!!!
  Skumji noskatīties un cietēji ir parastie cilvēki, nodokļu maksātāji.
  Kur skatās pasūtītājs ar būvuzraugu???

 10. Uz šodienu laikam tikai ceļu būvētāji var strādāt slikti!!! Un bez kvalitātes. Citādi– kā to izskaidrot,ja pa tikko svaigi klātu asfaltu brauc kāpurķēžu ekskavatori un līdzina ceļu malas? Tas saucas – atbildība?

 11. Būvniecībā savākti pēdējie līkroči! Normālajiem droši vien savas firmas vai prom ārzemēs.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.