Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē Svelberģa posmā asfaltu sola uzklāt divu nedēļu laikā

Foto: Gatis Bogdanovs.

Gulbenes novadā Birzes stacijas ceļš, kuru tagad zemnieki izmanto kā apkārtceļu, lai nogādātu graudus uz pieņemšanas punktiem, ir labots, tur uzbērtas šķembas, savukārt kas attiecas uz Svelberģa posmu, kur turpinās ceļa remontdarbi, esot jāpaciešas. Par to “Dzirksteli” informē Gulbenes novada domes deputāts Normunds Mazūrs, kurš ir arī autoceļu (ielu) fonda komisijas priekšsēdētājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka tagad, kad sākusies graudu kulšanas sezona, zemniekiem lielākā problēma ir saistīta ar ceļu remontu un graudu nogādāšanu līdz pieņemšanas punktiem. Kas attiecas uz Birzes stacijas ceļu, tad, kā stāsta N.Mazūrs, VSIA “Latvijas Valsts ceļi” to, ko solījusi, ir izdarījusi. “Jautājums ir – kāda ir kvalitāte? Cik labi tas ir izdarīts un cik ilgi turēsies?” norāda N.Mazūrs.

Viņš arī “Dzirksteli” informē par sarunu rezultātu ar būvdarbu vadītāju Aldi Šaicānu (SIA “8 CBR”– red.) par Svelberģa posma remontu: “Galvenās sarunas bija par rotācijas apli un Svelberģa posmu. Šīs nedēļas pirmajā pusē tur beidz likt apmales. Atsūtīta liela brigāde, apmales liek, cik vien ātri var. Tas nozīmē – kā uzliek apmales, tā viņi pārceļ luksoforu tālāk no rotācijas apļa, kas, pirmkārt, samazinās tur stāvēšanas laiku un, otrkārt, praktiski uzreiz sāk klāt asfaltu. Sola asfaltu uzklāt divu nedēļu laikā. Protams, kad klās asfaltu, būs tikai viena josla, bet tas būs diezgan ātri. Neko nevar darīt, būs jāpiecieš. Paralēli mēģinās likt arī bruģi un arī ietves nekavēs. Gaismu tuneļa galā es redzu.”

Zemnieks Jānis Lazdiņš par panākto sarunu ceļā “Dzirkstelei” nedaudz arī paironizē, sakot, ka pēc divām nedēļām arī beigsies viņiem kulšanas darbi. “Par ko mēs runājam? Tas bija 12.jūlijs, kad par šo situāciju bija sapulce, un dome nebija kustējusi. Nav jēgas cilāt nekādus jautājumus. Kā ir, tā ir. Maksājam nodokļus un turpinām dzīvot.”

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

 1. Kā šito pajoliņu varēja ielikt par Ceļu fonda komisijas vadītāju? Mans kreisās kājas zābaks ir 10× gudrāks.

  17
  1
 2. Braucot pa jauno uzklāto asfaltu, ievēroju ka vietām uz ceļa uzzīmētas oranžas kontūras (laukumi), kur tās tiek grieztas ārā🤔 Tas laikam ir tikai Latvijā neredzēts fenomens, kad ieklāj jaunu asfalta segumu un tad griež ārā?! It kā būtu ko aizmirsuši pirms tam izdarīt.
  Nu redzēs pēc pirmās ziemas un pavasara, cik kvalitatīvi ieklāts jaunais asfalts🤔

  10
 3. luksofora darbības laikā apļa izbraukšanas kultūra-no coment

 4. Gulbenes braucēju kultūra un prasmes ir ļoti zema. Bet dotajā gadījumā jau nav īpaši variantu. Ja arī neiebrauks aplī un veidosies rindas uz visām pusēm, tas jau neko nemainīs.
  Uz tik liela apļa viennozīmīgi varēja taisīt 2 joslas.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.