Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes 1.bērnudārzā – jauna vadītāja

Izturējusi konkursu. Pozitīvi un radoši noskaņota – tā sevi deputātiem novada domes 31.augusta sēdē prezentēja Iveta Cigle, kura tika apstiprināta Gulbenes 1.bērnudārza vadītājas amatā. Foto: Diāna Odumiņa.

Par Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāju ar 1.septembri strādā Iveta Cigle (47), kura līdz šim kā pirmsskolas skolotāja ir strādājusi novada bērnudārzā “Ābolīši”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņai ir atbilstoša augstākā izglītība – kopumā trīs dažādi bakalaura diplomi. I.Cigles mēnešalga ir noteikta 1169 eiro pirms nodokļu nomaksas. Amatā viņa tika apstiprināta un atalgojuma apmērs tika noteikts ar Gulbenes novada domes 31.augusta sēdes lēmumu. Par bija 9 deputāti: Aivars Circens, Anatolijs Savickis, Daumants Dreiškens, Guna Pūcīte, Guna Švika, Lāsma Gabdulļina, Mudīte Motivāne, Normunds Audzišs, Normunds Mazūrs. Atturējās balsojumā 3 deputāti: Ainārs Brezinskis, Atis Jencītis, Ivars Kupčs. Deputāts un I.Cigles dzīvesbiedrs Gunārs Ciglis balsojumā nepiedalījās, kā komentēja pats, lai nebūtu interešu konflikta.

Novada domes priekšsēdētāja vietniece G.Švika teica, ka ir “lielas problēmas ar iestāžu vadītājiem” vai konkrētāk – ar vakanču aizpildīšanu. Uz Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja amatu bija izsludināts konkurss. Pieteicās divas kandidatūras, uz pārrunām tika sauktas abas kandidātes. Komisija izraudzījās I.Cigles kandidatūru. Vērtēšanas komisiju vadīja pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Kablukova.

I.Cigle deputātiem apliecināja, ka ir gatava ķerties pie jaunajiem darba pienākumiem jau ar 1.septembri. Kā savas iestādes misiju viņa nosauca emocionāli drošas vides radīšanu, kur bērns ar prieku iegūst vajadzīgo pieredzi, apgūstot individuālās prasmes un iemaņas šajā mūsdienu mainīgajā pasaulē. Galvenās vērtības iestādes darbā, pēc I.Cigles domām, ir atbildība, cieņa un sadarbība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa pastāstīja “Dzirkstelei”, ka pati ir piecu bērnu māmiņa.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (12)

 1. Bakalaura diploms nav īsti augstākā izglītība,
  bet vai Ciglis sliktāks par Brezinski?

  11
  11
 2. Kādēļ izglītības iestādes vadītajai tik maza alga? Tas taču nav normāli. Darbiniekam šāda alga uz pilnu slodzi jau būtu neliela, bet cilvēkam, kurš atbildīgs par visu, kas notiek iestādē, tas pavisam nav normāli. Cenas mums augstākas, kā citās valstīs, bet algas vienkārši smieklīgas. Tā to krīzi izglītība nozarē, izskatās, ka tā arī nerisina.
  To var redzēt,cik tāds amats pieprasīts – divi kandidāti…

  20
  7
 3. Jauki.ka ir speciālisti.kas uzdrošinās kandidēt uz iestādes vadītāja amatu. Tā ir atbildība. Lai veicas!

  21
  3
 4. Kas tas klauns īsajās biksītēs pie loga sēž?
  Tā domes sēdēs pieņemts?

  12
  2
 5. Atkal kārtējā radiniece! Un tikai nevajag teikt, ka labākā un gudrākā.

  10
  3
 6. Beidzot izjuka cilvēka Mis .visu zinošā/nu nekādi bez viņas idille!!!!

 7. Beidzot pārmaiņas šajā dārziņā, jācer ka ieviesīs kaut kādu kārtību, pamainīsies 100 gadu veci uzskati un aktivitātes, sen jau tajā iestādē vajadzēja pārmaiņas, citādies no malas liekas, ka mūzikas skolotāja diriģē visiem – ko darīt vai nedarīt. Lai veicas!!!!

  1
  1
 8. Cik zinu,jaunā ir pārāk maiga priekš tā kolektīva…..redzēsim,cik ilgi izturēs…..ar gribēšanu vien nepietiek,vajag arī varēšanu…..

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.