Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes adītājas bijušas atsaucīgas (papildināts)

Foto: “Pexels”.

No 20.septembra līdz 23.oktobrim visās Latvijas pasta nodaļās bez maksas varēja nodot adījumus Ukrainas aizstāvjiem, kas tālāk tika nogādāti Ukrainā. Adītājas Gulbenē ir bijušas atsaucīgas šim aicinājumam, mēneša laikā ziedojot kopumā līdz 20 dažāda lieluma pakām ar adījumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“To, ka adījumi tiek darināti, apliecina arī fakts, ka Gulbenes pasta nodaļā aktīvi tiek iegādāta dzija. No “Latvijas Pasta” un Gulbenes pasta nodaļas kolektīva – liels paldies čaklajām rokdarbniecēm!” “Dzirkstelei” saka VAS “Latvijas Pasts” Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Akcijas “Adījumi” iniciatori pateicas Latvijas rokdarbniecēm par milzīgo atsaucību, ziedojot savas adītās zeķes Ukrainas aizstāvjiem! Kopumā mēneša laikā saziedoti 1900 kilogrami adījumu jeb aptuveni 19 000 zeķu pāru. Ņemot vērā lielo atsaucību un nepieciešamību turpināt atbalsta sniegšanu gan Ukrainas kareivjiem un mediķiem frontē, gan civiliedzīvotājiem izpostītajās pilsētās un kara bēgļiem, akcijas norise tiek pagarināta līdz 2022.gada beigām. Par to informē “Latvijas Pasts”.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Akcija turpinās līdz gada beigām. Vai to nav vērts pateikt!?

    5
    1
  2. Nu diezin vai pasts piefiksē katram vārdu, cilvēki vienkārši aiznes un atstāj. Pasts pēc tam nosūta visu kopā.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.