Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes-Alūksnes bānīša malkas akcija turpinās

Bānītis ir ēdelīgs, katram reisam jākrauj malka. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Tvaika lokomotīves “Ferdinands” apdāvināšanas akcija “120 kubikmetri 120 gadu jubilejā” turpinās. Par to “Dzirksteli” informē SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis” pārvadājumu daļas vadītājs Raitis Melders.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis” darbiniekus ļoti priecē, ka šī akcija ne tikai guva lielu atsaucību, bet arī tas, ka malkas dāvinātāji ir ļoti labi apveltīti ar humora izjūtu un sirsnību, ko varēja novērot arī bānīša svētkos.

“Svētkos gan Gulbenē uz perona, gan Stāmerienā un Alūksnē cilvēki nāca gan simboliski ar dažām pagalēm malkas, gan bija, kas stūma to ar ķerru. Ir ļoti liela sabiedrības interese izrādīt simbolisku uzticēšanos bānītim. Mēs necerējām, ka no bānīša faniem, bānīša mīļotājiem būs tik laba atsaucība, līdz ar to ir nolemts, ka šo akciju turpināsim līdz gada beigām,” stāsta R.Melders.

Iniciatīva turpināt šo akciju nāca no pašiem bānīša svētku apmeklētājiem. “Bija svētku apmeklētāji, kuri nebija zinoši par šo akciju, un šķiroties viņi teica, ka pēc bānīša svētkiem grib atbraukt vēl, lai atvestu malkas dāvinājumu, līdz ar to arī nolēmām dot iespēju, kas nezināja līdz bānīša svētkiem par šo akciju, izpausties pēc svētkiem,” stāsta R.Melders.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: Gatis Bogdanovs

Gulbenē uzņēmumam ir atsevišķa novietne – šķūnis, kas paredzēts tikai dāvinājumiem, un tur glabājas arī sadāvinātā malka. “Nelielos malkas dāvinājumus mēs izvietojam depo koridorā, kur tos ikviens var apskatīt,” saka R.Melders.

Abās bānīša svētku dienās tvaika lokomotīvi “Ferdinands” darbināja ar sadāvināto malku. Tvaika lokomotīve nesmādē arī garākas pagales vai tieši otrādi – īsākas, un, ja uzdāvinātā malka nav izkaltēta, tad tas nekas, jo šķūnis, kurā glabājas malka, sadalīts trīs daļās: sausai, vidēji izkaltētai un pavisam zaļai malkai. “Esam pateicīgi ikvienam un priecīgi par ikkatra ieguldījumu, kas šajā akcijā piedalās,” uzsver R.Melders.

Viņš stāsta – cik dāvinātāju, tik dažādas arī viņu dāvanas. Kāda ģimene 120 gadu jubilejā dāvanā atveda 120 rūpīgi izkaltētas malkas pagales, ir saņemti malkas saiņi ar vēlējumiem bānītim. R.Melderam atmiņā palicis malkas dāvinājums, kurš atceļojis “Omnivas” pakomātā. “Tas ir spilgtākais ar izdomu apveltīts mūsdienu loģistikas risinājums. Man ļoti patīk, kā mazi bērni kopā ar vecākiem nesa malkas pagales uz perona pirms vilciena aizbraukšanas, un tādu bija daudz. Tie ir tādi sirsnīgi dāvinājumi! Tas bija gan svētkos, gan tad, kad tvaika lokomotīve brauc katru otro sestdienu, jo tad arī bieži vien ir šādas reizes, kad to var novērot. Uzņēmums ir pateicīgs ikvienam, kas rada iespēju uzdāvināt malku, jo nav nozīmes daudzumam, galvenais – vēlme piedalīties šādā akcijā. Mums ikviena malkas pagale ir svarīga, ņemot vērā, ka kārtīgs saimnieks malku nākamajai sezonai gādā kā minimums gadu iepriekš. Un zinām, cik pirms gada maksāja malka, tad šis ir gan patīkami, gan arī praktiski,” saka R.Melders.

Par malkas apjoma dāvinājumu bānītim iepriekš jāsazinās pa tālruni 20228884.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

 1. Kļaņčīšana tagad saucas akcija!😂
  Dod eiropa, dod novads, pasākumi ar dārgām biļetēm, bet tāpat jāubago. 😪

  8
  3
 2. Varbūt kāds arī man uz 70 gadu jubileju var noziedot 70 m3 malkas, vēlams sausu???

  8
  3
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.