Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Gulbenes boulings” — viens no šī gada Vidzemes veiksmes stāstiem

Gulbenieši lepojas, ka beidzot pilsētā ir pašiem savs boulings, jo boulinga spēle tā ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku ģimenes, draugu vai kolēģu lokā. Foto: no “Dzirksteles” arhīva

Pagājušajā nedēļā Valmieras novadā Oleru muižā notika Vidzemnieku dārza svētki, kurā tika sumināti 11 Vidzemes veiksmes stāsti par uzņēmēju apņemšanos un uzdrīkstēšanos. Starp veiksmes stāstiem ir arī “Gulbenes boulings”.

Vidzemnieku dārza svētki jau 11 gadus ir gaidīts vasaras izskaņas notikums, kas iedvesmo citus nebaidīties piepildīt sapņus un pierāda, ka arī Vidzemes reģionā var veiksmīgi attīstīt uzņēmējdarbību. Ikviens no stāstiem ir kā apliecinājums vidzemnieku aizrautībai, drosmei un darbaspējām.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka boulinga zāle ar četriem celiņiem Gulbenē darbojas kopš marta. Vieta boulinga zālei rasta tirdzniecības centra “Beta” otrajā stāvā. Viens no “Gulbenes boulinga” līdzīpašniekiem un idejas virzītājiem uzņēmējs Andis Augulis laikrakstam toreiz atzina, ka bija vēlme Gulbenē vietējiem iedzīvotājiem nodrošināt izklaides iespējas uz vietas. Meklējot sadarbības partnerus, viņš ar kolēģi Māri Sliedi, uzrunāja uzņēmēju Ivetu Ilvu, kura piekrita.

Bet viss neapstājas tikai ar boulinga zāli. Visu laiku tiek domāts dažādot izklaides iespējas. “Gulbenes boulings” darbinieks Jānis Skopāns “Dzirkstelei” stāsta, ka no rudens ir plānots boulinga telpās rīkot turnīrus. Cilvēki tiks aicināti nākt un sacensties boulinga spēlē. Pirms tam gan vajadzēs pieteikties. Būs arī dīdžejs, kas kuplinās šos turnīrus. Plānots rīkot arī šautriņu sacensības. Tie ir divi jaunumi. “Ir izveidota vēl papildus otra telpa, kur ir gan bērniem neliela atpūtas vieta, kas laika gaitā tiks pilnveidota, kā arī pieejamas šautriņas, biljards, un citas spēles, lai klients, atnākot vienreiz un uzspēlējot boulingu, nenāktu tikai pēc kāda laika, bet atgrieztos pie mums ātrāk. Atpūta boulingā paliek daudzveidīgāka. Cenšamies attīstīties, jo boulingu iecienījuši ne tikai vietējie. Madonieši ceļa remontu dēļ tagad ir nedaudz pieklusuši, bet brauc cilvēki no Balviem, Alūksnes, Viļakas. Un rudenī sākas aktīvākā sezona,” stāsta J.Skopāns.

– Inita Savicka

UZZIŅAI. Vidzemes plānošanas reģions 2012.gadā aizsāka tradīciju – meklēt aktīvus, radošus un uzņēmīgus vidzemniekus un veidot par viņiem stāstus – Vidzemes stāstus. Tradīcija joprojām ir dzīva, un ik gadu vasaras izskaņā turpina pulcēt arvien jaunus, uzņēmīgus vidzemniekus, lai tos godinātu par apņēmību, izdošanos un paveikto. Stāsti arī ik gadu tiek apkopoti gan brošūrā, gan video materiālos, lai kalpotu kā atgādinājums pašiem stāstu varoņiem par to, ko viņi spēj, gan arī kā iedvesmas avots citiem, kuri vēl ir ceļa un pārdomu sākumā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Ie gan viena no pirmajām nepieciešamības iespējām.ja nav ar ko dzīvot.

  6
  11
 2. Un inkubatore Kazāka visur grozās pa priekšu, itkā tas būtu viņas nopelns 😂

  18
  1
 3. A var es ar savu kāpostgalvu atnākšu jobaņīt pa tām pagalēm?

  6
  8
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.