Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes centrā izposta puķu dobi

Tie, kas pirmdien no rīta savās dienās gaitās devās gar pulksteni, pamanīja, ka skaistā puķu dobe ir iznīcināta. Tiklīdz par notikušo uzzināja pašvaldības policijas, uzreiz, apskatot videonovērošanas kameras ierakstu, tika noskaidroti arī vainīgie. Foto: Gatis Bogdanovs.

Naktī no svētdienas uz pirmdienu pilsētas centrā pie pulksteņa izpostīta skaisti iekoptā puķu dobe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada pašvaldības Īpašumu pārraudzības nodaļas ainavu arhitekte Laima Šmite-Ūdre “Dzirkstelei” stāsta, ka pirmdien, no rīta braucot uz darbu, ieraudzījusi, ka pie pulksteņa un arī uz ielas mētājas puķes.

“Vaicāju labiekārtošanas iestādei, izsaucām pašvaldības policiju. Postījumi ir tieši pie pulksteņa tajā puķu dobē,” stāsta L.Šmite-Ūdre un turpina, ka tik nopietni puķu postījumi ir pirmo reizi. Puķes aizmestas aiz tur esošajiem soliņiem, izmētātas pa ceļa braucamo daļu. Visām nolauzti ziedi. “Bet ir videonovērošanas kameras, un pašvaldības policija skatās ierakstu,” stāsta L.Šmite-Ūdre.

“Dzirkstele” sazinājās ar Gulbenes novada pašvaldības policijas priekšnieku Mārtiņu Didrihsonu-Linardu, kurš stāsta, ka vainīgie jau ir noskaidroti. Videonovērošanas kameras viņus ir piefiksējušas. Tie ir trīs jauni vīrieši, aptuveni vecumā no 20 līdz 30 gadiem. “Mums jau ir zināmi viņu vārdi, uzvārdi, un tiek uzsākts process par sīko huligānismu. Tas notika naktī no svētdienas uz pirmdienu – aptuveni no pulksten 23.50 un pēc pusnakts. Viņi tur plosījās! Viņi sēdēja, tad pēkšņi piecēlās un sāka darīt šādas muļķības,” stāsta M.Didrihsons-Linards.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš arī paskaidro, ka par sīko huligānismu draud vai nu brīdinājums, vai naudas sods līdz 500 eiro.

M.Didrihsons-Linards stāsta, ka palaikam pilsētā tiek kaut kas postīts, bet līdz šim postījumi nav bijuši saistīti ar puķu dobēm. Viņš uzskaita, ka, piemēram, vasarā tika bojāti baneri, savukārt pie Gulbenes novada kultūras centra apgāza tualetes. Tas bija pirms un pēc pilsētas svētkiem. Arī Spārītes parkā novietoto tualeti apgāza. Šajās vietās pašvaldības policija uzstādīja videonovērošanas kameras, un tagad vairs tādi nedarbi nenotiek.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (18)

 1. Lai visu sastāda atpakaļ un par savu naudu!Un tad uz 15 diennaktīm aiz restēm!Lai netiktu dobe kārtota par citu naudu!!!

  49
 2. Ja es būtu puķe, es negribētu dzīvot Gulbenē. Te mirst ziedi, tos nogalina.

  5
  3
 3. ne nu tas nu gan tēvaiņi vecumā līdz 30 gadiem posta puķu dobes, laikam pirms tam viņi spēlējās ar alvas zaldātiņiem, tādus memīšus ir jāliek lai strādā pie sauso ateju tīrīšanas

  41
 4. Noteikti kaut kādi aprobežoti tipiņi, kuri nekad dzīvē droši vien nav strādājuši neko sakarīgu un neciena citu darbu. Trūkst vārdu lai aprakstītu tādus primātus, kuriem noteikti vienīgā rieva smadzenēs pārņemta ar lētām desām un lētu aliņu. Tas droši vien bija viņu mūža varoņdarbs un sasniegums lielākais.

  29
  0
 5. būtu lietderīgi publiskot vārdus un uzvārdus, citādi vispār nekāda respekta ne pret ko….varbūt paliks kauns…

  42
 6. Tādiem kauns nav un nebūs. Tā arī staigās pa dzīvi ar vienu rievu ķermenī un tā pati neatrodas smadzenēs. Un diezgan droši varētu apgalvot, ka šī trijotne noteikti jau bija policijā zināma.

  22
 7. Sanāk, ka reāllaikā PP darbinieki nemaz nevēro pilsētas kamērās notiekošo?

  14
  2
 8. Nu gan tu gribētu, lai tie daži policisti ir visur klāt un vēl nepārtraukti vēro kameras. Esi reāls!

  4
  9
 9. Nē nu ja maiņā jāpaspēj filmas paskatīties un izgulēties, tad jau protams, ka neko nevar paspēt.

  11
  0
 10. Tādiem uzreiz uzlikt sodu un piespiedu, darbu…. Vismaz, lai tādi saprot kā tas ir, ka otrs strādā smagu darbu

 11. Tā arī mēdz darīt biezo bērni un tā arī viss apklust

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.