Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Gulbenes Energo Serviss” četriem projektiem aizņemsies vairāk par pusmiljonu eiro

Foto: “Pixabay”.

Vietējie deputāti novada domes 27.oktobra sēdē ir akceptējuši savas kapitālsabiedrības “Gulbenes Energo Serviss” apņemšanos Valsts kasē aizņemties kopumā 600 661,56 eiro, lai turpinātu ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīklu izbūvi. Runa ir par četriem dažādiem projektiem Gulbenē un piepilsētā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis “Dzirkstelei” skaidro, ka visi četri projekti ir saistīti ar ūdenssaimniecības infrastruktūras sakārtošanu līdztekus citiem projektiem, kur pašvaldība vēlas rekonstruēt ielas, ietves un laukumus. “Tas ir tikai normāli, lai nav pēc tam jālauž asfalts. Arī jauns ūdensvads vai kanalizācijas caurules mēdz plīst, bet krietni mazāk,” viņš saka.

21 134,63 eiro uzņēmums aizņemsies infrastruktūras uzlabošanai Šķieneros ar mērķi tādā veidā sniegt atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai. 36 153,91 eiro vajadzīgi, iesaistoties projektā, sakārtojot ūdensvada un kanalizācijas ievadu posmā no rotācijas apļa Brīvības ielā uz augšu, iebraucot Gulbenes pilsētā. 405 823,66 eiro nepieciešami “Gulbenes Energo Servisa” dalībai projektā “Brīvības ielas no Rīgas ielas līdz Bērzu ielai pārbūve Gulbenē”. 137 549,36 eiro tiks izmantoti projektā “Skolas ielas apkaimes vides kvalitātes uzlabošana Gulbenē”.

Visu aizņēmumu atmaksas termiņš ir 15 gadi. Galvotāja ir pašvaldība, aizņēmumu atmaksu garantējot ar savu budžetu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visiem jaunumiem par SIA “Gulbenes Energo Serviss” darbību ikviens var sekot līdzi uzņēmuma jaunajā mājaslapā “www.geserviss.lv”.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Vai atkal tiks raktas tranšejas uz jaunā asfalta Brīvības ielā?

  2. Šī iestāde noteikti atradīs iemeslus lai paceltu maksu par pakalpojumu, nevar tak būt ka no savas kabatas maksās. Mēs samaksāsim.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.