Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes ielu horizontālajam apzīmējumam jābūt uzklātam līdz nākamās nedēļas beigām

Foto: Diāna Odumiņa.

Gulbenes ielās tiek atjaunots horizontālais apzīmējums, lai uzlabotu brauktuves vizuālo uztveri un paaugstinātu satiksmes dalībnieku drošību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc pašvaldības pasūtījuma par 12 264,80 eiro līgumcenu bez PVN to šogad veic SIA “Labers” no Ķekavas novada – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Līgums paredz, ka darbs ir jāpaveic līdz 15.jūlijam. Tiek pielietota ātri žūstoša krāsa, kas ir augstas noturības pakāpes pret transporta un atmosfēras iedarbību. Darbu izpildītājs drīkst ierobežot satiksmi ne ilgāk kā 15 minūtes pēc horizontālā apzīmējumu uzklāšanas. Pēc darbu izpildes nedrīkst palikt redzami apzīmējumi neparedzētos apgabalos (arī vecie apzīmējumi).

Pašvaldība uzņēmumam ir devusi uzdevumu horizontālos apzīmējums uzklāt 22 Gulbenes ielās: Rīgas ielā, O.Kalpaka ielā, Līkajā ielā (no Ābeļu ielas līdz Robežu ielai un no Brīvības ielas līdz Ābeļu ielai), Ābeļu ielā (no O.Kalpaka līdz Brīvības ielai), Bērzu ielā, Gaitnieku ielā (no Ābeļu ielas līdz Ozolu ielai un no Līkās ielas līdz Dzelzceļa ielai), Ozolu ielā (no Rīgas ielas), Dzelzceļa ielā (no Ozolu ielas līdz autoostai), Brīvības ielā (no Upes ielas līdz Parka ielai), Nākotnes ielā (no Blaumaņa ielas līdz Litenes ielai), Raiņa ielā (no Līkas ielas līdz Brīvības ielai), Skolas ielā, Pamatu ielā, Dzirnavu ielā (līdz Vidus ielai 76), Vidus ielā (no Rīgas ielas līdz O.Kalpaka ielai), Rēzeknes ielā (no Brīvības ielas līdz Dūnu ielai), Parka ielā (no Rēzeknes ielas līdz Brīvības ielai), Zvaigžņu ielā (no Miera ielas līdz Naglenes ielai), Lazdu ielā, Miera ielā, Naglenes ielā (no rotācijas apļa līdz Stacijas ielai), Blaumaņa ielā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopumā horizontālie apzīmējumi Gulbenes ielās ir jāuzklāj 3193,72 kvadrātmetru platībā.

Horizontālo apzīmējumu, kas krāsoti ar krāsu, noturībai uz ceļa virsmas jāsaglabājas vienu sezonu (6 mēnešus) un apzīmējumu kopējais biezums nedrīkst pārsniegt 4 milimetrus, ieskaitot arī esošā apzīmējuma biezumu (ja virsū uzklāj jauno apzīmējumu). Horizontālo apzīmējumu, kas veidoti ar termoplastu vai aukstplastiku, noturībai uz ceļa virsmas jāsaglabājas 24 mēnešus un apzīmējumu kopējais biezums nedrīkst pārsniegt 4 milimetrus, ieskaitot arī esošā apzīmējuma biezumu. Apzīmējumu elementiem jābūt baltā krāsā, izņemot apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumu apzīmējumus un pagaidu apzīmējumus, kuri ir dzeltenā krāsā. Krāsai jābūt labi saistītai ar seguma materiālu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

 1. Kas tad nu!Ko tik traki visu krāso? Nekad nekas tāds nav darīts!

  6
  10
 2. Un kad parādīsies apzīmējumi Līkās ielas stāvlaukumā?

 3. Nepārspīlē, izbrīn. Katru gadu atjauno krāsojumu.

  9
  3
 4. Ministrs taču brauks,jāizrādās!Tad atkal varēs 10 gadus neko nedarīt!

  7
  4
 5. Kur jūs dzīvojat, pagrabos un ārā izlienat mēnesī reizi? Svītras tiek atjaunotas diez gan bieži…

  2
  1
 6. Ministra ierašanās saistīta ar brīvības ielas skandālu?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.