Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes iniciatīvas grupa “Pilsēta mums” aicina uz sarunu par pilsētvidi un cilvēku

Sabiedrības iniciatīvas grupā “Pilsēta mums” 9.jūnijā no pulksten 16.00 līdz 17.30 platformā “Zoom” organizē lekciju – diskusiju “Cilvēks pilsētā”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grupā šobrīd ir apvienojušies 17 Gulbenes iedzīvotāji, kuriem rūp pilsētas vide, tās funkcionalitāte, vizuālā izteiksmība un skaistums.

“Viss sākās tādēļ, ka zīme pie Gulbenes pilsētas robežas netiek apkopta un labiekārtota, kas savukārt aktualizēja tēmu – kāda ir mūsu pilsētvide, tās vizuālais un estētiskais veidols; kam domāta pilsēta; kur tajā ir cilvēks, vieta un telpa cilvēkam. Esam sākuši īstenot vietējās iniciatīvas projektu, kura ietvaros vēlamies iesaistīt sabiedrību viedokļu paušanā un skiču izstrādāšanā par Gulbenes pilsētas zīmes vizuālo veidolu un tās pilnveidošanas vai attīstības nākotnes scenārijiem, tomēr sākt gribam ar tēmas “Pilsētvide un cilvēks” aktualizāciju. Tādēļ aicinām visus gulbeniešus, interesentus, pašvaldības darbiniekus uz tikšanos “Zoom” platformā,” saka grupas “Pilsēta mums” pārstāve Ilze Vanaga.

Tikšanās mērķis ir uzklausīt nozaru speciālistus un sākt diskusijas ar vizuālās komunikācijas nozares profesionāļiem un iedzīvotājiem, vides ekspertiem,arhitektiem, dizaineriem, māksliniekiem un Gulbenes pašvaldības un sabiedrības pārstāvjiem ar mērķi palielināt radošo ideju kapacitāti un izpratni par pilsētvides veidošanas 21. gadsimta aktualitātēm Latvijā un pasaulē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

PROGRAMMA

16.05.Kas ir šī iniciatīva!? Nepieciešamā sabiedrības iesaiste.Sandra Dikmane, projekta vadītāja
16.15Daba apkaimē, daba un veselība. Ko pašvaldības vēlas Nīderlandē?Daniël Korai, projekta vadītājs Vides izglītības un ilgstpējas institūtā.
16.35Vizuālā komunikācija pilsētas vidēPaula Gāgane, arhitekte
16.55Pilsētvide pasaulē un Latvijā – daudzveidība un cīņas ar pūķiemNeils Balgalis, pilsētplānotājs, “Grupa93” vadītājs
17.15Viedokļu apmaiņa

Elektroniskā reģistrēšanās – https://ej.uz/vqxn

Pēc reģistrēšanās “Zoom” links tiks nosūtīts uz norādīto e-pastu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.