Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes mazais stadions pagaidām lielākoties ir slēgts

Foto: Diāna Odumiņa.

Lai arī Gulbenes pilsētas svētkos sporta centra mazais stadions bija atvērts sacensību norisei un ikvienam sportotājam, šobrīd tas lielākoties ir slēgts. Par to liecina pie sētas izliktais paziņojums un arī tur sniegtais skaidrojums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Stadions vēl nav nodots ekspluatācijā, tas nav pabeigts,” “Dzirkstelei” saka novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis. Lai arī pagājušajā nedēļā stadions apmeklētājiem vispār nebija pieejams, svētdien, 6.augustā, kā novēroja “Dzirkstele”, centrālie vārti tomēr bija vaļā un jaunieši līdz melnai tumsai spēlēja basketbolu.

Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītājs Lauris Krēmers laikrakstam stāsta – nav pabeigta notekūdeņu sistēmas sakārtošana, nav salikti aizsargvāki visur, kur tiem jābūt. Tāpat nav vēl uzlikti apgaismes stabi – tos būvnieks sola nodrošināt septembrī vai oktobrī. Lai izvairītos no starpgadījumiem un lai kāds bērns nesavainotos, treniņi stadionā pašlaik ir atļauti tikai trenera klātbūtnē.

L.Krēmers skaidro – pēc stadiona nodošanas ekspluatācijā ir paredzēts, ka šī sporta bāze būs visiem pieejama. Slēgt stadionu tad nav plānots. Kārtībai stadionā varēs izsekot ar videonovērošanas palīdzību. Visam sekos līdzi sporta centra darbinieki, kā arī pašvaldības policija. Bet, ja tiks konstatēti nopietni bojājumi stadionā, iespējams, pa nakti tas tiks slēgts. Taču pagaidām ir doma, ka stadionu varēs izmantot jebkurā laikā bez ierobežojumiem.

Gulbenes sporta centra stadionu par 959 434,53 eiro līgumcenu bez PVN (saskaņā ar līguma grozījumiem, kas pieņemti 28.jūlijā) būvē SIA “Buildimpeks”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (16)

 1. Domei lūdzu skaidrojumu, arī attiecīgā objekta projekta vadītājam,būvuzraugam un citiem svarīgiem pašvaldības dienestiem. Objekts,kas nav nodots ekspluatācijā,nedrīkst tikt izmantots – zūd apdrošināšana,citi draudu riski arī no drošības un ekspluatācijas viedokļa. Kā gan pieļauja šāda paviršība?

  21
  1
 2. Skaisti nozīmējās, ar tādu pompu svinīgi atklāja un finālā objekts nav nodots ekspluatācijā, nedrīkst sportot. Tur domē kāds domā, pirms pieņem lēmumus? Slikta pārvaldība!

  30
  2
 3. cik ilgi šitā sādžas izpildkomitejas neizdarība un nekompentence turpināsies, kad kaut viens projekts tiks nodots saskaņā ar paredzēto termiņu!!

  15
  1
 4. Termiņi ir viena lieta,bet objekta izmantošana pirms nodošanas ekspluatācijā- otrā galējība. Kā gan tas ir pieļaujams? Sauciet taču beidzot kādu pie atbildības. Iedomājieties pīrāgu cepeškrāsnī. Jācep 180 grādos 40min. Bet ienāk viesi (pilsētas svētki) un jūs nogriežat gabalu no pusjēla gabala,jo jābūt laipnam. Un tad iegrūžat atpakaļ krāsnī ar domu piebeigt līdz galam. Tā arī stadionā.

  20
  1
 5. Stadions uz svētkiem tika atvērts.Bērni gāja spēlēt futbolu,volejbolu utt.Pēkšni nevienu nelaiž ,jau laiciņu .Kad šitais murgs Gulbenē beigsies.

  11
  1
 6. Draugi.nav labi. Dzīvojam pēc principa.galvenais izrādīties citu priekšā.

  20
 7. sādža ir galīgi sapuvusi un pie tā vainiga ir sādžas dome

  7
  1
 8. Un kas tad domi ievēlēja? Marsieši? Nē- paši “sādžinieki” ievēlēja. Kādi vēlētāji, tāda dome. Un tāpēc nevajag īdēt!

  10
  2
 9. Es neesmu velejis ne krameru ,ne mazuru ,ne parejos,kas svarigos jautajumos atlaujas attureties- klauni…

  12
  2
 10. Uzrakstā teikts,ka sporta aktivitāte tikai treneru klātbūtnē. Bet laikraksts fiksē,ka jaunieši līdz tumsai spēlē bumbu.Diez vai kāda trenera klātbūtnē,kurš operatīvi ātri risinātu nosauktās problēmas-aizsargvāku nav, apgaismojuma nav. Kāpēc cirks aizbrauc-klauni paliek?

 11. Klauns atbrauca no dienvidiem, jo tur nevienam pēc novadu reformas nebija vajadzīgs. Mamma arī nav amatā.
  Tagad mums jāmokās ar viņu.

  9
  2
 12. Ja kāds ( joske…) dižojas ar to, ka nav piedalījies vēlēšanās, tad, diemžēl, viņš sevi pozicionē kā dzīvnieku, nevis- cilvēku. Jo, kā zināms, jau sengrieķu gudrais Aristotelis definēja, ka “cilvēks ir politiskais dzīvnieks”. Piedalīties vēlēšanās ir mūsdienu cilvēka politisko izpausmju minimālā latiņa. Izsaku līdzjūtību cien. jos. un ctiem viņa “Dzīvnieku fermas” līdzdalībniekiem un iesaku vairāk neplātīties ar šaubīgām vērtībām.

  4
  5
 13. Nu tu gan parāvi šķidru!
  Jau sen gudrie teikuši:” Ja mūsu balsis kaut ko varētu ietekmēt vēlēšanās, tad neviens mūs tur tuvumā nelaistu!”.
  Galvenais ir skaitītāji, nevis balsotāji.

  3
  3
 14. Kur dzīvo? Latvijā vai Baltkrievijā? Vai arī nekad neesi bijis vēlēšanu komisijas sastāvā LV notiekošajās vēlēšanās? Ja neorientējies politiskajā realitātē, nevajag rakstīt nepatiesību un šādā vīzē sevi pazemot.

  2
  2
 15. Baltkrievijā gan ir 100 reiz lielāka demokrātija kā Latvijā.

  1
  6
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.