Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes “Meistarnīcu” izvirza balvai “Dižprojekts 2023”

KOPŠ 2022.GADA uzņēmums savās telpās ir iekārtojis arī dāvanu veikaliņu, primāri atbalstot vietējos Gulbenes novada ražotājus un amatniekus. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Latvijas lauku partnerību balvai “Dižprojekts 2023” šogad ir izvirzīti 26 projekti no visas Latvijas, arī Gulbenes SIA “Gardums” atvērtā virtuve “Meistarnīca”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Lauku forums konkursu rīko nu jau trīspadsmito reizi ar mērķi lepoties un rādīt piemēru uzņēmējiem, pašvaldībām un iniciatīvu grupām. Par to informē Latvijas lauku foruma pārstāve Dace Liepiņa-Zusāne.

Ikvienam ir iespēja iepazīties ar visiem pieteiktajiem projektiem Latvijas Lauku foruma tīmekļa vietnē “ej.uz/dizprojekti” un nobalsot par kādu no tiem Latvijas Lauku foruma “Facebook” un “Instagram” platformas profilos līdz 3.martam. D.Liepiņa– Zusāne uzsver, ka galvenā nav projektu savstarpējā sacensība, bet gan lepošanās ar paveikto, sabiedrības informēšana par līdzcilvēku padarīto, iedrošinot arī citus aktīvai rīcībai.

Konkursa mērķis ir popularizēt idejas, kas saņēmušas finansiālu atbalstu un īsteno “Leader” pieeju. Ik gadu ar Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu un “Leader” jeb sabiedrības virzītas vietējās attīstības pieeju visā Latvijas lauku teritorijā tiek uzsākti un īstenoti vairāki simti iniciatīvu. Aktivitāšu mērķis ir spēcināt vietējo kopienu un teritorijas attīstību: sekmēt ekonomisko attīstību, radot jaunas darba vietas un veicinot apkaimē ražotu produktu apmaiņu, sakārtot brīvā laika pulcēšanās vietas.

Kā zināms, SIA “Gardums” ir kūku bode Gulbenē, kuras pamatdarbība ir kūku un konditorejas izstrādājumu ražošana. Kopš 2022.gada uzņēmums savās telpās ir iekārtojis arī dāvanu veikaliņu, primāri atbalstot vietējos Gulbenes novada ražotājus un amatniekus. Veikaliņā var iegādāties arī vismaz sešu citu Gulbenes novada “Leader” projektu īstenotāju produkciju. Līdz ar jauna “Leader” projekta realizāciju kūku bodes 3.stāvā tika iekārtota atvērtā virtuve “Meistarnīca”, kas aprīkota ar virtuves mēbeļu komplektu un profesionālu virtuves tehniku. “Meistarnīcā” notiek konditorejas meistarklases, degustāciju ekskursijas, telpu noma privātiem pasākumiem, tematiskie vakari, kā arī ir iespēja rīkot arī citas amatniecības vai skaistumkopšanas meistarklases.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. …notiek konditorejas meistarklases, degustāciju ekskursijas,, kur to var uzzināt kas tur notiek? Gribētos piedalīties.

    6
    1
  2. Vai cilvēkiem ar kustību traucējumiem,būtu iespēja tikt uz meistarklasēm?Vai Jums ir lifts?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.