Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Gulbenes nami” maina nosaukumu un logo

SIA “Gulbenes nami” informē, ka saskaņā ar Latvijas Republikas Uzņēmuma reģistra 2022.gada 15.jūnija lēmumu Nr.6-12/53658 tās juridiskais nosaukums ir mainīts no SIA “Gulbenes nami” uz SIA “Gulbenes Energo Serviss”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gulbenes nami” uzskata, ka ar identitātes maiņu uzņēmums turpinās attīstīties un veidos jaunu pozitīvu tēlu sabiedrībā, kā arī turpinās kvalitatīvi sniegt pakalpojumus Gulbenes novada iedzīvotājiem.

Lai uzņēmuma vizuālā identitāte sevī iekļautu visus tā darbības veidus, uzņēmumam atbilstošāks būtu šāds nosaukums – SIA “Gulbenes Energo Serviss”. Jaunais nosaukums ietver sevī šādu skaidrojumu: GULBENES – uzņēmuma piederība Gulbenes novada pašvaldībai; ENERGO – atspoguļo enerģijas (piemēram, siltuma, ūdens, zaļo domāšanu pakalpojumu sniegšanā) nodrošināšanu, SERVISS – attiecināms uz nepārtrauktu kvalitatīvu pakalpojuma klāsta pieejamību klientiem.

“Gulbenes Energo Serviss” ir uzņēmums, kurš ir vērsts uz attīstību, un logo tika veidots ar mūsdienīgu un modernu pieeju, elementi savstarpēji saistīti un grafiskā attēla dizains ir plūstošs. Logo veidots taisnstūra formā. Attēloti burti G/E/S, kuri simbolizēt uzņēmuma jaunā nosaukuma saīsinājumu no jaunā nosaukuma vārdu pirmajiem burtiem, un krāsu izvēle tika balstīta uz uzņēmuma pamatpakalpojuma atslēgas vārdiem: zilā krāsa simbolizē ūdeni, dzeltenā krāsa – siltumu un zaļā krāsa – energoefektivitāti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (7)

 1. “Gulbenes nami” uzskata, ka ar identitātes maiņu uzņēmums turpinās attīstīties un veidos jaunu pozitīvu tēlu sabiedrībā….
  Diez vai jauns nosaukums palīdzēs veidot pozitīvu tēlu… jāsāk gan ar ko citu būtu.

  26
 2. Tūlīt mainīs visus zīmogus, karogus, izkārtnes, transporta uzlīmes, pārreģistrācijas utt, utj. Un tas viss par jūsu naudu. Novada vadība laikam aizmirsusi kādam nolūkam šī iestāde sākotnēji tika veidota.

  21
 3. jā.. GES saistās ar HES, tikai krievu mēlē. Šķiet lieka un ne tā veiksmīgākā maiņa, bet varbūt pašam uzņēmumam bija vajadzība pēc identitātes maiņas jaunam spērienam.

  1
  2
 4. Bija konkurss logo izstrādei. tajā uzvarētāju nebija. Tagad, pēkšņi, no zila gaisa jauns logo? Kur konkursa rezultāti?

 5. Vai šo logo ir redzejusi kāda persona kura māca vai apgūst dizainu?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.