Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Gulbenes nami” nosaka termiņu parāda samaksai par centrālapkuri Stāķos un Šķieneros (labots)

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

1.jūnijs ir galīgais termiņš, līdz kuram jānokārto parādsaistības ar SIA “Gulbenes nami” par siltumenerģijas piegādi Stāķos un Šķieneros. Tiem, kuri to ignorēs, notiks parāda summas piespiedu piedziņa vai arī būs tiesa. Tad jau papildus parāda summai un nokavējuma procentiem būs jāapmaksā arī parāda piespiedu piedziņas izdevumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šādu informāciju savā mājaslapā ir publiskojusi SIA “Gulbenes nami”. Uzņēmuma valdes loceklis Rihards Korns “Dzirkstelei” saka – katru gadu šādi tiekot strādāts ar parādniekiem. Parasti brīdināšana sākas maijā, bet šoreiz agrāk. Kopējo parāda summu viņš neatklāj, vien bilst – uzņēmumam ir sadarbība ar firmu, kura specializējusies parādu piedziņā.

SIA “Gulbenes nami” norāda: ja klientam nav iespējas visu parāda summu samaksāt uzreiz, uzņēmums aicina iesniegt rakstisku iesniegumu parāda summas atmaksai.

Uzņēmums tagad pieņem savus klientus klātienē noteiktā laikā trīs dienas nedēļā. Var arī zvanīt, sūtīt īsziņas, rakstīt elektroniskas vēstules.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Gulbenes nami” kopš 2017.gada sniedz siltumapgādes pakalpojumus Stradu pagasta Šķieneros un Stāķos. Siltumapgādei Stradu pagastā ir pieslēgtas 15 daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, seši komercobjekti, Stāķu bērnudārzs un Stāķu pamatskola ar papildu ēkām. Siltums tiek nodrošināts no Šķieneru katlumājas, kur kā kurināmais tiek izmantota šķelda.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.