Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā aprīlis tiek izsludināts par spodrības mēnesi

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novadā aprīlis tiek izsludināts par sakoptības jeb spodrības mēnesi – par to informē Gulbenes novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada labiekārtošanas iestāde Spodrības mēneša laikā Gulbenes pilsētas teritorijā pēc iepriekšējas pieteikšanas nodrošinās zaļo atkritumu (zari, lapas, zāle) savākšanu no fizisko un juridisko personu īpašumiem piegulošās publiskās ārtelpas. Lapas un zāle ievietojami maisos. Maisos aizliegts ievietot sadzīves atkritumus. Sadzīves atkritumu piejaukuma ar zaļajiem atkritumiem konstatēšanas gadījumā maisi netiks savākti. Zaļo atkritumu izvešana jāpiesaka, zvanot uz tālruni 64474300.

Pašvaldība atgādina, ka 2021. gada 30. jūnija Gulbenes novada domes saistošo noteikumu Nr. 14 “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Gulbenes novadā” 24. punkts nosaka, ka pašvaldības noteikto talku un spodrības mēnešu (pavasarī un rudenī) laikā bioloģiski noārdāmos dārzu vai parku atkritumus, kurus nav iespējams kompostēt, piemēram, lapas, zarus, koku un krūmu atgriezumus, drīkst dedzināt nelielos daudzumos ugunskuros, māju un āra kurtuvēs sava īpašuma teritorijā, ievērojot ugunsdrošības noteikumus, neradot draudus cilvēku dzīvībai, veselībai, personu mantai, nenodarot kaitējumu kokiem un apstādījumiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.