Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā apvienot pagastu pārvaldes neplāno

Foto: Pārsla Konrāde.

Ir izsludināta pretendentu pieteikšanās uz Beļavas pagasta pārvaldes vadītāja amatu, bet joprojām nav izsludināta uz Galgauskas pagasta pārvaldes vadītāja vakanci. Tas mudina domāt, vai netiek plānots iecelt vienu vadītāju Galgauskas un vēl kādam pagastam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Man tāda priekšlikuma nekad nav bijis. Ja kādam citam ir tāda doma, lai nāk un stāsta. Partijai “Latvijas Reģionu Apvienība”, kuru pārstāvu, vēlēšanu programmā ir akcentēta pagastu pārvalžu nozīme un loma,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis.

Viņš teic, ka pašam, no atvaļinājuma atgriežoties darbā, ir pagaidām “neatbildēts jautājums, kāpēc nav izsludināta vakance uz Galgauskas pagasta pārvaldes vadītāja amatu”. Tāpēc esot svarīgi par to runāt pašvaldībā.

A.Caunītis uzskata, ja Galgauskā pagasta pārvaldes vadīšanā ir par maz darba, tad var pielikt papildu darbu, var kaut ko optimizēt. Pagasta pārvaldnieku A.Caunītis dēvē par “atslēgas cilvēku pagastā”, kurš “ir vajadzīgs”. “Kamēr es strādāju pašvaldībā, no Daukstu un no Līgo pagastu iedzīvotājiem man neviens nav pateicis paldies par to, ka šiem pagastiem ir viens kopīgs pārvaldnieks,” saka novada domes priekšsēdētājs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

  1. Dīvaini gan, Galgauskas pagasts jau vairāk kā mēnesi bez vadītāja un vakance nav izsludināta… Turpretim Beļavas pagastam izsludināja nekavējoties. Tad vēl Caunītis nesaprot, kādēļ klīst runas par apvienošanu un naivi brīnās, ka nezin, kāpēc nav izsludināta vakance. Secinājums – domes priekšsēdētājam pagasti un to dzīve šķiet tik nesvarīgi, ka viņš pat mēneša laikā nav painteresējies par šo situāciju. Un nevajag aizbildināties ar atvaļinājumu, tas jau ir smieklīgi. Pagastā darba pietiek, tikai domē tā īsti nevienu tas neinteresē. Sēž, iekrampējušies savos krēslos, un tālāk par savu kabinetu logiem neredz, varbūt vienīgi, ja aicina kādā atklāšanā vai kur citur pazīmēties.

    21
    1
  2. Lielākā daļa pagastveču būtu padzenama ar sū…. koku!

    23
  3. Lai ziemas bērns ņemās un vada visus pagastus. Varēs būt pati, pati,pati galvenā!

  4. Un ko tad bremzē? Kad Daukstu pagastam būs savs pārvaldnieks? Varas trumpji takš tavās rokās! Aiziet! Daukstēnieši pateiks PALDIES!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.