Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā arī aprīlī joprojām dzimušo uz pusi mazāk nekā mirušo

Foto: “Pexels.com”.

Aprīlī reģistrēti 13 jaundzimušie, noformēti – 28 miršanas reģistri, kā arī 7 laulības reģistri. Par to informē Gulbenes novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka arī martā bija reģistrēti 13 jaundzimušie, mirušo bijis mazāk – 24, bet laulības tikai 3.

Dzimšanas apliecības saņēmuši 5 zēni un 8 meitenes, puikām vecāki devuši vārdus: Lūkass, Māris, Gustavs, Emīls, Arnolds; meitenēm: Zane, Sāra, Megana, Amēlija, Patrīcija, Elisa, Samanta, Skārleta. Sešu jaundzimušo vecāki sastāv laulībā, 7 bērniem atzīta paternitāte. 5 bērni māmiņām ir pirmie, 5 – otrie, 3 – trešie. Gulbenē deklarēti 6 jaundzimušie, pa vienam jaundzimušajam Beļavas, Daukstu, Rankas, Līgo, Stradu un Tirzas pagastā. Viens bērns ir deklarēts citā pašvaldības teritorijā.

No aprīlī reģistrētajiem 28 aizsaulē aizgājušajiem iedzīvotājiem 14 ir vīrieši vecumā no 44 līdz 92 gadiem un 14 sievietes vecumā no 66 līdz 96 gadam. Reģistrēti miruši 12 Gulbenes pilsētas iedzīvotāji, 6 Beļavas pagasta iedzīvotāji, pa 2 no Jaungulbenes un Stradu pagasta, pa 1 no Daukstu, Lejasciema, Litenes, Lizuma, Stāmerienas Tirzas pagasta.

– Ginta Alberte

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Gulbenes novads vienkārši rūpējas par to lai gribētos ātrāk nomirt.

    5
    2
  2. Dati bez konteksta jau patiesībā ir bezjēdzīgi. Martā valstī mira 2.12 reižu vairāk cilvēku, nekā piedzima, bet Gulbenes novadā šis rādītājs bija 1.85 – tātad labāks.

  3. Jā, un šogad martā dzimst COVID Jāņos taisīti bērniņi. Nav slikti, ja pat karantīnā sanāk:)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.