Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada deputāti apspriež ideju pie Spārītes parka veidot autostāvlaukumu

Foto: Gatis Bogdnaovs.

Gulbenes novada pašvaldība no kādas privātpersonas ir saņēmusi piedāvājumu pirkt Spārītes parkam (kas pieder pašvaldībai) pieguļošu zemi – nedaudz vairāk par 1000 kvadrātmetriem. Un zemesgabala nav ēku. Šā zemesgabala adrese ir Blaumaņa iela 29C. Deputāti 20.septembrī pēc attīstības un tautsaimniecības komitejas sēdes pārrunāja šo priekšlikumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Norunājām, ka interese ir un dosim vērtēt (konkrētā zemesgabala vērtību, to veiks sertificēts vērtētājs – red.). Nekāds lēmums šobrīd vēl nav jāpieņem. Tas ir zemesgabals tuvu pie parka un tur ir iespēja izveidot autostāvvietu, bet pašlaik tas vēl nav nolemts. Ja vērtējums būs tāds, ka deputāti nolems, ka šo īpašumu var pirkt, tad runāsim tālāk,” “Dzirkstelei” skaidro novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika.

Saskaņā ar “Kadasts.lv” datiem nekustamajam īpašumam Gulbenē, Blaumaņa ielā 29C, prognozētā kadastrālā vērtība (izmantošanai uz 01.01.2024.) ir 2909 eiro.

Spārītes parks daļā, kas pieguļ Blaumaņa ielai, ir labiekārtots, tur izveidotas apgaismotas grantētas taciņas, izvietoti soliņi un dažādi vides objekti. Paredzēts drīzumā vēl labiekārtot centrālo salu (blakus melnā gulbja Heinriha iežogotajai peldvietai), to pārvēršot par izklaides vietu ģimenēm un dažādu vecumu bērniem un jauniešiem. Šī Spārītes parka daļa jau tradicionāli ir kļuvusi arī par pašvaldības rīkoto kultūras pasākumu vasaras norises vietu, piemēram, pilsētas svētku laikā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.