Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada deputāts vairs nevarēs atteikties no darba samaksas

Foto: “Pexels.com”.

Atalgojumu par deputāta pienākumu veikšanu (nostrādātajām stundām mēnesī) ar 1.jūliju saņems arī tie deputāti, kuri strādā Gulbenes novada pašvaldības iestādēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

To paredz jaunais atlīdzības nolikums Gulbenes novada pašvaldībā, kas stājas spēkā ar 1.jūliju. Deputāti par to nobalsoja novada domes 30.jūnija sēdē.

Nesaņems deputāta algu tāpat kā līdz šim vienīgi novada domes priekšsēdētājs un viņa vietnieks.

Deputātiem, kuriem pienākas atalgojums, vairs nebūs tiesību atteikties no tā – uzsvēra novada pašvaldības Juridiskās un personālvadības nodaļas vadītāja Sanita Mickeviča, piedaloties novada domes 22.jūnija finanšu komitejas sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tomēr te vienalga saglabājas pretruna,” sacīja novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis un izskaidroja, ka deputāts ir tiesīgs strādāt darbnespējas laikā. Par to viņam jāsaņem deputāta atalgojums. Taču ar to pašu ir apdraudēta slimības naudas saņemšana savā pamata darbavietā. Šajā sakarā novada pašvaldība prasīšot skaidrojumu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (11)

 1. Vēl par maz cik tā nu rausiet sev nāsīs un kabatās.??????

  13
  1
 2. Nosprāgšanas gadījumā arī alga nemainās un turpina strādāt-izcili!!!

  8
  1
 3. cik tie deputāti mums ir pašaizliedzīgi un kā viņiem jacieš, viņi grib atteikties, bet tagad uzlūko figu – pret paša gribu jasaņem alga, nu sakiet , kur vēl dzīvo tādi ”varoņi”

  21
  1
 4. Privātbiznesā par brāķi darbā liek atmaksāt izdevumus un patriec. Šiem nekompetentajiem zoputātiem ne tikai nedrīkst maksāt, bet viņiem pašiem būtu jāpiemaksā par nodokļu naudas izšķērdēšanas procesiem. Atcerieties, vēl mēs rudenī un ziemā smagi jutīsim viņu un domes darbinieku pieņemtos pamuļķu lēmumus.

  14
  1
 5. Jums kauna nav?????????deputati saucās jau tā no jums jēgas nav .mērkaķu bars.

  12
  1
 6. Slimajam tagat naudu metis nopakal ja nenemsi.Vecisi nevar sagaidit gadiem kad savedis notekgravjus vismaz normala stavokli,tacu deputati nevares atteikties,tiem metis nopakal ar naudu.

 7. Tapec jau pienema tadu likumu,lai naudas izskerdesana piedalitos visi,grutak bus atrast vainigo.Kā visi tacu nema.

 8. Kā varēja tik trulā vietā emzes parkā ieguldīt naudu kurš tur ies barot odus un vēl tik tālu vienkārši malači👍

  5
  1
 9. Gulbene ir visa tik bomzīga palikusi viss ir pamests pusratā kaut kur labota iela nepabeikta to bērzu nogrieza blaumaņa ielā tā arī zari mētājās jau divas nedēļas,bruģis aizVecgulbenes muižas jau mēnesi mētājās izjaukts,kā arī zāle daudz kur ieaugusi bruģī un tik daudziem īpašumiem nav nopļauta zāle kā arī krūmi skolas ielā tur drīz vairs nebūs kur iet pa bruģēto ietvi un tā varētu saukt vēl daudz😪😪😪

  11
 10. Varbūt domes jampampiņi varētu izskaidrot, kāpēc jau vairāk kā mēnesi ir apstājušies Brīvības un Vidus ielu remonti?
  Jau krietnu laiku atpakaļ valdība piešķīra papildus 2.4 miljonus €, bet kustības nekādas nav.

 11. Kas attiecas uz nesakoptiem īpašumiem. Blaumaņa ielā ir tāda veca ēka. bij.sēklu stacija. Gan jau kādam pieder,jo garāžās notiek uzņēmējdarbība . Nu tad paskatieties uz fasādi. Viss zālē ieaudzis līdz jumtam. Tā arī ir Gulbenes “seja”. Citus soda un kaunina. Interesanti,kāpēc šim īpašniekam neko neviens nesaka. Tā vien uzprasās uzzināt,vai tik nepieder kādam no vietējās varas pārstāvjiem? Jo kā zināms -“savā acī baļķi neredz”.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.