Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada dome apstiprina iepirkuma komisijas jauno sastāvu

No vecā sastāva palicis viens pats. Deputāts Atis Jencītis (otrais no kreisās) turpinās vadīt pašvaldības iepirkuma komisiju un ir gatavs to darīt bez lobēšanas un mānīšanās. Visi pārējie četri komisijas locekļi tagad ir nomainījušies. Arī komisijā strādās divi cilvēki, kuri nav pašvaldības darbinieki. Foto: Gatis Bogdanovs.

Sakarā ar grozījumiem Publisko iepirkumu likumā, kas stājušies spēkā ar 1.janvāri, Gulbenes novada dome ir pārskatījusi un no jauna uz gadu (līdz 2024.gada 19.janvārim) ir apstiprinājusi savas iepirkuma komisijas sastāvu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Domes sēdē deputāti no jauna apstiprināja arī iepirkuma komisijas nolikumu. Tas bija nepieciešams tāpēc, ka ar 1.janvāri spēkā ir stājies jaunais Pašvaldību likums.

No līdzšinējā piecu cilvēku sastāva komisijā ir palicis tikai vietējais deputāts Atis Jencītis, kurš arī turpinās vadīt iepirkuma komisiju. Lēmums par to tika pieņemts domes sēdē 19.janvārī.

Komisijas locekļi turpmāk būs: Andra Apsīte, Stradu pagasta pārvaldes grāmatvede; Inese Sedleniece, pašvaldības Attīstības un iepirkumu nodaļas projektu vadītāja uzņēmējdarbības jautājumos (iepriekš strādājusi Valsts vides dienestā); Linda Strazdiņa, strādā kā ārpakalpojuma sniedzēja projektu vadībā; Arturs Birznieks, strādā celtniecībā (iepriekš bijis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Gulbenes brigādes komandieris). Sekretāra pienākumus pildīs kāds no Attīstības un iepirkumu nodaļas darbiniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daļu no iepirkuma komisijas jaunajiem locekļiem darboties komisijā uzrunājis pats novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis. “Šeit (komisijas sastāvā – red.) ir ne tikai pašvaldībā strādājošie, bet arī cilvēki, kas tiešā veidā pašvaldībā nestrādā, bet jau līdz šim ir bijuši aktīvi un ir zinoši par jautājumiem, kas ir saistīti ar iepirkuma procedūru un lietām, kuras ir nepieciešams izvērtēt iepirkumu ietvaros,” viņš teica.

Līdz šim A.Jencīša vadītās iepirkuma komisijas sastāvā bija: Evita Lode, Attīstības un iepirkumu nodaļas vecākā iepirkumu speciāliste; Jānis Kupcis, Galgauskas pagasta pārvaldes vadītājs; Monika Prokofjeva, Attīstības un iepirkumu nodaļas vecākā projektu vadītāja. M.Prokofjeva no komisijas locekļu sastāva atbrīvota jau kopš 30.decembra pēc viņas pašas lūguma. Deputāti par to nobalsoja novada domes 29.decembra sēdē.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Vaita Jencītis neprasīja tā un šitā sarunāt lai būtu iestādē vis nokārtots interesanti kā tādus deputāti ievēl es cerēju ka lai kādi tie deputāti bet vismaz ķepā ņēmējus neiebalsos atbildīgos amatos.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.