Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada dome apstiprina pilsētas mazā stadiona pārbūves sadārdzinājumu

Foto: Gatis Bogdanovs.

Par 142 369,69 eiro ir sadārdzinājušies būvdarbi projektā “Stadiona skrejceļa un futbola laukuma pārbūve Skolas ielā 12A, Gulbenē”. To novada deputāti ir apstiprinājuši ar savu lēmumu novada domes 14.jūlija sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāti nolēma sadārdzinājumu finansēt ar Valsts kases aizņēmumu.

Tā kā inflācijas ietekme ir izrādījies lielāka, nekā sākotnēji ticis lēsts, 14.jūlija domes sēdē vietējie deputāti arī nobalsoja par 31.maijā domes sēdē pieņemtā lēmuma anulēšanu (toreiz tika uzskatīts, ka sadārdzinājums veido tikai līdz 30 262,95 eiro, ko pašvaldība tāpat apņēmās aizņemties no Valsts kases).

Novada domes priekšsēdētāja padomnieks attīstības, projektu un būvniecības jautājumos Jānis Barinskis skaidroja – maijā bijusi runa par sadārdzinājumu, kas veidojies tikai par drenāžu un smilti, bet jūlijā klāt nākuši vēl papildu izdevumi par asfaltu, gumijas segumu, aprīkojumu un labiekārtošanas darbiem. Būvniekam darbi ir jāpabeidz šogad – to paredz ar pašvaldību parakstītais līgums. Būvfirma strādā, taču “gribētos ātrāku tempu,” sacīja J.Barinskis. Un piebilda, ka tiekot saņemti “dažādi signāli par dažādiem sarežģījumiem”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau rakstījām, ka ir paredzēts pārbūvēt esošo skrejceļu, kura segums ir stipri bojāts un futbola laukumam uzlikt mākslīgo sintētisko segumu atbilstoši drošības un kvalitātes kritērijiem. Šis stadions vajadzīgs 1145 vidusskolas skolēniem, 559 skolas audzēkņiem, kā arī citiem sportotājiem.

Būvniecības, autoruzraudzības un būvuzraudzības izmaksas saskaņā ar iepirkumu līgumiem veido 1 107 297,46 eiro, ieskaitot PVN (šajā sakarā pašvaldība jau iepriekš ir noslēgusi aizdevuma līgumu ar Valsts kasi par 996 567 eiro. Būvdarbus veic SIA “Buildimpeks”.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Mudaki ne pilsētas dome kad aizvāksiet zarus no Blaumaņa. Ielas😡😡😡😡(Āboliņa kungs)🎉🎉🎉

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.