Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada domes deputāts aktualizē: skolēnu pieturvietai pie Gulbīšu parka vajag nojumi un soliņus

Lietū, vējā un sniegā. Gulbenes novada vidusskolas audzēkņi šajā autobusu pieturvietā pilsētā pie Gulbīšu parka atrodas zem klajas debess. Deputāts Gunārs Ciglis uzstāj, ka nekavējoties ir vajadzīgs risinājums. Foto: Diāna Odumiņa.

Pirms vairākiem gadiem Gulbenes novada domes deputāti pieņēma lēmumu izveidot pilsētā pieturvietu pie Gulbīšu parka, lai bērni normāli varētu nokļūt skolā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Reāli līdz galam šo darbu mēs tā arī neesam noveduši. Viendien redzēju, kādi tie bērni sakāpj iekšā autobusā. Pilsētā pašlaik, izņemot dažas, pārējās ir segtas pieturvietas. Bet šajā vietā (pie Gulbīšu parka – red.) bērni izmirkst un piloši iekāpj autobusā,” vietējais deputāts Gunārs Ciglis sacīja, piedaloties novada domes 27.oktobra sēdē.

Viņš piebilda, ka ir apskatījis parka rekonstrukcijas projektu un tur nav pamanījis nekādus uzlabojumus attiecībā uz minēto pieturvietu. “Tas ir ļoti steidzīgi un neatliekami jāatrisina! Un piedevām pie šīs pieturvietas staba nav arī soliņa. Parunājoties man pastāstīja, ka autobusa gaidītāji pasēdēt dodas dziļāk parkā. Un, kad ierauga pienākam autobusu, skrien uz to. Tas ir jāatrisina. 1. līdz 6.klases skolēni Līkajā ielā esošajā skolas ēkā mācīsies gadiem ilgi. Un reāli tie bērni Gulbīšu parka pieturvietā gan kāps ārā no autobusa, gan iekšā tajā. Izkāpjot bērns aizskrien uz skolu, bet, dodoties mājās, gaidīs autobusu,” uzsvēra G.Ciglis.

Novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis sacīja: “Paldies par ierosinājumu.” Viņš atzina, ka patiešām viss līdz galam nav izdarīts. Ir izveidota pieturvieta pie Gulbīšu parka, ir domāts par bērnu drošību šajā zonā, taču pagaidām nav atrasts risinājums tīri no funkcionālā viedokļa. “Tā ir tiešām problēma,” teica A.Caunītis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības izpilddirektore Antra Sprudzāne domes sēdē piebilda, ka kopš 22.oktobra skolēnu pārvadājumus novada teritorijā pilnībā ir pārņēmusi pašvaldības kapitālsabiedrība – SIA “Gulbenes autobuss”. Oktobrī Valsts policija esot veikusi uzņēmuma pārbaudi par autobusu vadītāju darba laika režīma ievērošanu. Pārbaudes rezultāti ir bijuši sekmīgi.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (16)

 1. Paldies deputātam, cien. Cigļa kungam, par pievēršanos reālu problēmu risināšanai.

  21
  5
 2. Kāds sakars ar policijas parbaudi un pieturvietās izbūvi? ??Šausmas cik liela problēma -saziedot bērniem solinam vai tad savējiem nedrīkst? ???

  10
 3. Un tiem cilvēkiem,kas brauc uz darbu un gaida autobusu zem klajas debess,nevajag nojumi pieturās? Piemēram ,no Gulbenes caur Lejasciemu uz Lizumu. Šogad pat nevienu reizi netika appļautas ceļa malas. Tādas pašas pieturas. Soliņu zālē nevarēja ieraudzīt. Par apsēšanos nerunājot. Tikai nesakat,ka taupa degvielu. Izrādās,ka Alūksnei nauda krīt no gaisa. Tur skaisti var nopļaut pat dziļumā. Tas ļoti krīt acīs. Un bērni nekad nestāv mierā. Arī mūsu pieturā ir bērni. Kurš tad deputāts savu bērnu laiž ar autobusu,ja tik ļoti uzstāj??? Varbūt tomēr domāsim arī par lielajiem, strādājošajiem cilvēkiem? Esam taču arī vēlētāji.

  14
  6
 4. Paldies Cigļa kungam par rūpēm par bērniem. Arī mans bērns brauc no šīs pieturas un reizēm stāv lietū.

  8
  3
 5. Sen vajadzēja.Ari citur novadā vajag pieturas aprīkot ar nojumēm. Mazāk braukajat pa kartupeļu talkām uz Poliju un citur apkārt bezjēdzīgi notriecat naudu bet padomājiet par novada cilvēkiem.

  20
 6. Pilnīgas muļķības! Cik bērnu tad ietilps tai standarta nojumē, 5-10? Un kur pārējie? Tad vajag kādas 3-4 nojumes.

  2
  6
 7. Ja Cigļa kungs mācētu runāt skaidri un skaļi es balsotu par viņu 100% . Bet man interesē vai viņam kā Deputātam var pazvanīt un pasūdzēties par problēmām ?

  7
  1
 8. Vili tu domā ka tie kam meita dabūjusi grib tev iedot ? labāk paskaties kāpēc vieni saņem vairāk un citi nabadzībā dzīvo. nedod dievs iespers zibens mantu noliktavā ko nepasilnim trudom nažiļi.

  2
  3
 9. Nav “pilnīgas muļķības”. Nevajag “3 vai 4 nojumes”. Pietiktu ar 2 standarta nojumēm un, galvenais, politisko gribu. Par naudu nebēdājies, to var atrast, ja ir politiskā griba, sirdsapziņa un kaut nedaudz veselā saprāta.

  11
  1
 10. Aktualizē…ha, .., tu .. esi apskatījies, ka pieturā pie ranka siera nav saraksta? Tur nav kabatas autobusam, tur nav nojumes, tur nevar saprast, kurš autobuss tur piestāj? Liekulība lielākajā mērā. Ka tik kādu celtnieku projektu izgrūzt cauri! Tipa tie bērni nu ir tik tizli, ka nevar parku pa diegnālinšķērsot un iekāpt pieturā, kur visi pārējiem? Deģīšu ievēlēts deputātc pilnā plaukumā! Deģīši izsaimnieko ne savu naudu…

  4
  5
 11. Eu, deputāt, .., kam tu .. neesi vajadzīgs. Bērni arī no Rīgas brauc un uz Rīgu. Vai ir transports? No laukiem? Un atpakaļ?

 12. un sauso ateju vēl varētu piemest tāmei, tādu ar nomalēm apsistu, gulbenei piestāvetu….

  2
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.