Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs dosies uz Azerbaidžānu

Andis Caunītis. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

5.un 6.oktobrī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis atradīsies darba komandējumā Azerbaidžānā, Agdamas un Baku pilsētās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tur viņš piedalīsies 1. Azerbaidžānas Nacionālajā pilsētvides forumā. Turp A.Caunītis dosies pēc uzaicinājuma no Azerbaidžānas Republikas Valsts pilsētplānošanas un arhitektūras komitejas. Foruma organizētāji dalībniekiem sedz ceļa (transporta) izdevumus, viesnīcas (naktsmītnes) izmaksas un ēdināšanu.

Domes priekšsēdētāja darba komandējumu ir akceptējuši vietējie deputāti, par to balsodami 29.septembra Gulbenes novada domes sēdē. Tika akceptēts, ka pašvaldība A.Caunītim piešķir dienas naudu – 40 eiro par katru komandējuma dienu.

Novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika deputātiem teica, ka ne tikai A.Caunītis, bet arī citi novada domju priekšsēdētāji Latvijā ir saņēmuši ielūgumu piedalīsies minētajā forumā Azerbaidžānā. Aicinātie ir to pašvaldību pārstāvji, kur ir ilggadēja sadarbība ar Azerbaidžānu. Gulbenes novadam vienošanās par sadarbību ar Hizi rajona izpildvaru ir kopš 2014.gada – liecina publiskā informācija.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

 1. …Es joprojām uzskatu, ka cienijamam kungam vajag braukt ar tizlo staru autobusu, apmeklēt ērto stacijas havaju un slaucīt rokas dzidrā rīta rasā vai sava uzvalka biksēs! Kāpēc, lai gan šis …, valsts budžeta sponsorētais, lai brauktu ar savu melno volvo? Lai brauc ar parasta pilsoņa transportu.

 2. Un kāds ir pamatojums, lai … no nodokļu maksātāju naudu no nabagu novada, komandētu apmeklēt Azerbaidžānu? Viņš tur kaut ko mācīsies? šašliku ēst?

  13
 3. Tai valstij vispār ir kādas attiecības (ekonomiskas, seksuālas, valstiski svarīgas) ar gulbenes novadu? Tā nav EU. Man vairāk interesē, kad šitais lauku pastalnieks uzcels havaju, kur es varēšu klucēt, būdams tajā gulbenē…

 4. Uz Azerbaidžānu??? Viņi taču pašlaik iebrūk Armēnijā, tāpat kā Krievija Ukrainā!!! Politiķim esot, par politisko situāciju būtu jāinteresējas! Un Caunītis brauks uzēst šašliku pie šiem agresoriem? Nu tad ko tik knapi? Uzreiz pie Vovas uz kaimiņezemi! Tuvāk.

  11
 5. Kāda biedrošanās ar valsti, kura ir agresosrs pret citu neatkarīgu valsti!? Tas ir pilnīgi nepieņemami.

  11
 6. atkal viñam jàvazàjas apkàrt,bùtu labàk ceĺa malas novadà sakopußi,bìstami satiksmei palikußi,bet tur jau naudas nepietiek

 7. Vidus ielai nepietiek nauda abas puses sataisīt bet aizbraukt uz kaut kādu trešo valsi nekādu problēmu. Ar to Lizuma būvi caunis jau sasmērējies tagad vēl visiem acu priekšā uzdzīvos ne no savas kabatas. Visa nauda aiziet no Gulbenes vai nu Lizums vai Stāmeriena un pašā Gulbenē nekādas attīstības.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.