Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada domes sēdē lemj par daudzdzīvokļu mājas “Stāķi 3” siltināšanu

Foto: Gatis Bogdanovs.

10.novembrī Gulbenes novada domes ārkārtas sēdē tika skatīts jautājums par daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas “Stāķi 3” atjaunošanu un pārbūvi darbības programmā “Izaugsme un nodarbinātība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāti lēma par labu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas “Stāķi 3” Stradu pagastā, kurā dzīvokļu īpašumi simtprocentīgi pieder Gulbenes novada pašvaldībai, atjaunošanu un pārbūvi darbības programmā “Izaugsme un nodarbinātība”. Ir nepieciešams aizņēmums, jo paredzēta šīs mājas siltināšana. SIA “Gulbenes Energo Serviss” vadīs šo projektu.

Stradu pagasta pārvaldes vadītājs Juris Duļbinskis “Dzirkstelei” stāsta, ka šajā mājā ir 21 dzīvoklis – trīs ir divistabu dzīvokļi, pārējie vienistabas dzīvokļi. “Šo projektu jau sāka pirms diviem gadiem, bet bija aizķeršanās. Situācija ar šo māju ir šāda: šobrīd kaut kādu apstākļu pēc radusies situācija, kad viņi apkurina it kā pēc projekta būvētu ar centrālapkuri paredzētu māju, bet katrs ar savu ierīkotu ierīci, jo 90.gados bija atslēgšanās un katrs ierīkoja savu apkurināšanas ierīci. Tās neatbilst ugunsdrošības pasākumiem. Pašvaldībai jebkurā gadījumā ir nekavējoties kaut kas jādara. Un labākais risinājums, ka to var izdarīt caur projektu. Tur ir paredzēta arī iekšējo siltumtīklu pārbūve,” stāsta J.Duļbinskis.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Tūlīt tik sāksies riņķa danči ar tam iebūvēta pečkinam.30 gadus neko nevienam nevajadzēja, tagad jāķeras kur naudu vel var noplēst. super.uz priekšu.

    4
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.