Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada garšu vizītkarte – “Gardums”

Foto: Gatis Bogdanovs.

Gulbenes kūku bode “Gardums” piedzīvojusi ne tikai vizuālas pārvērtības, bet tajā ir padomāts arī par preču klāsta papildinājumu, tā kļūstot par Gulbenes novada garšu vizītkarti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gardumā” tiek attīstīta novadā ražotu produktu tirdzniecības zona, lai veicinātu vietējo produktu atpazīstamību, pieejamību un realizāciju.

“Garduma” vadītāja Inese Veismane “Dzirkstelei” stāsta, ka viņa vēlētos vēl lielāku atsaucību no vietējiem ražotājiem, bet arī tagad ir diezgan plašs preču klāsts. “Katru dienu kāds atsaucas. Paplašinās. Bet mēs gribētu vēl vairāk,” saka I.Veismane.

Arī pircēji šo jaunumu novērtē atzinīgi. “Daudzi zina un nāk uz šejieni, lai, piemēram, iegādātos dāvaniņas, tā atbalstot vietējos ražotājus,” stāsta I.Veismane un skaidro, ka Gulbenes novada pašvaldība uzrunājusi viņu par šo ieceri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mums jau mazliet arī pirms tam bija šāda ievirze. Pašvaldība uzrunāja, un mēs to attīstījām plašāk.

Tagad vienā vietā ir vairāku mūsu ražotāju produkcija, kuru var iegādāties. Atbrauc ciemiņi, tad šeit vienā vietā var apskatīt to, ko ražo mūsu novadā,” saka I.Veismane.

Gulbenes novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas uzņēmējdarbības konsultante Liena Kazāka “Dzirkstelei” stāsta, ka Gulbenes novada vērtība ir uzņēmībā. “Varam lepoties ar pārtikas produktu ražotājiem, amatniekiem un mājražotājiem, kas rada atšķirīgus, pieprasītus produktus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vajadzība koncentrētam vietējo produktu realizācijas tīklojumam ir bijusi aktuāla jau ilgtermiņā, diemžēl pašvaldībai ir ierobežotas iespējas praktiski veicināt šo aktivitāti. Tādēļ jo īpašs gandarījums par šī projekta rezultātu. Pateicoties labvēlīgiem sadarbības tīklojumiem, šogad tika realizēts kopprojekts, kuram idejas pirmsākumi bija jau 2021.gada vasarā. Šobrīd individuāli uzrunāti uzņēmīgie novadnieki, kuri produktus jau nodevuši veikala tirdzniecības zonā. “Gardums” savā darbības laikā ir kļuvis par novada vizītkarti pilsētas un novada viesiem, kuri, pamatojoties uz pozitīvām atsauksmēm, ciemošanos novadā saista ar pieturu gardumu veikalā. Turpmāk ar veikala atsaucīgo komandu plānots papildināt piedāvājumu ar dāvanu komplektiem no Gulbenes novadā ražotiem produktiem,” stāsta L.Kazāka.

Pašvaldība un arī “Gardums” cer uz veiksmīgu sadarbību ar esošajiem un topošajiem uzņēmumiem arī turpmāk, kas ļaus regulāri papildināt piedāvājuma klāstu ar lokāliem labumiem.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (9)

 1. Gulbenes vizite ir celi un Levic,kurs ka pirdiens ielidoja Gulbene…

  6
  2
 2. Ejiet 1 māju tālāk ar saviem dārgajiem gardumiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rijiet paši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6
  5
 3. Kaa nebus gardumi dargi ja vis ir kluvis dargs gan izejvielas gan elektriba gaze..parekiniert cik izmaksas jysu pasu gatavotie gardumi…gandriz izdevifak nopirkt.
  .tiesa cilvekiem nav pirktspejas un tagad katrs izverte ko pirkt un bez ka var iztikt

  6
  3
 4. Milile draugi..vasara nevajag slinkot..lasiet ogas saldejiet taisiet kompotus spiediet sulas…adel gardumus neperk..saldetas zemenes parversas saldaa kremaa saputojot ar putukrejumu..variet kiselus ar bubertiem..pievienojiet ogas jogurtiem gatavojiet saldejumus sakulot saldetas ogas ar jogurtu…es gatavoju kirbju sukades garsigas zelejveida konfektes….protams ja kadreiz car nopirkt ari razotos gardumus kados svetkos..

  3
  3
 5. Ja godigi seit ir drausmigi neinteresanta publika…ar kuru man nav nekaa kopiga..un nav par ko runat…man patika komentetajs purvaputns…vairs nav manits.ar vinu vareju diskutet no sirds patikas.par man tuvam temam.neziem purviem laukuem un vina lielo milestibu pret zirgiem…kapec seit komente tijai algotni..kapec tauta klusee..nogurusi nogurusi mana tauta klusee..

  1
  5
 6. Pirmdienas rītā jau tā kā dzērumam vajadzēja būt izgulētam…

  5
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.