Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā iepriecina 34 bērnus no 13 ģimenēm

Foto: “Facebook”/jauniešu centrs “Bāze”.

Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” kopā ar Gulbenes novada jauniešu domi visu decembri rīkoja labdarības akciju ar aicinājumu ziedot Gulbenes novada dažādu sociālo grupu bērniem (viens vecāks, audžuģimenes, daudzbērnu ģimenes).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labdarības akcijā, kas norisinājās gandrīz visu decembri, tika savākti 270 eiro, pārdodot jauniešu ceptās piparkūkas dažādos tirdziņos. Jaunieši pateicas un priecājas par saziedotajām mantām un dāvanām no iedzīvotājiem.

Šogad Gulbenes novada jauniešu dome un jauniešu centrs “Bāze” apciemoja 13 ģimenes, kur kopumā apsveica 34 bērniņus svētkos.

“Cilvēki šogad zvanīja arī uz “Bāzes” telefona numuru un jautāja, ko vairāk vajag ģimenēm, kā arī viens vīrietis, kurš vēlējās būt anonīms, lūdza aizbraukt pie ģimenes, kurai nav nekāda statusa, bet tai ģimenei tiešām slikti klājas. Mēs atsaucāmies un devāmies arī pie viņiem,” stāsta “Bāzes” vadītāja Valērija Stībele.

Labdarības akcija noritēja sadarbībā ar Gulbenes novada sociālo dienestu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. Pēc ka vērtēja tas ģimenes??? Kāpēc citas novada daudzbērnu ģimenes nesaņēma neko???

 2. Man arī interesē pēc ka vērtēja tiem kam piešķirts?Zinu ļoti daudz ģimenes kam tiešām būtu bijis nepieciešams tāds atbalsts ka dāvanas bērniem bet nu aju 3 gadu kad tiek vākti tie ziedojumi neviena no vianm neko nav saņēmušas

 3. Sākas. Kāds nav dabuji, kādam par maz utt.
  Jūs padumi esat? Neviens, neko jums nav parādā. Iedeva – pateicies. Neiedeva – nu nekā.

  10
  5
 4. Nav jau žēl bet kāpēc ir kaut kādas ģimenes kas dabū un kādas paliek aiz svītras.

  4
  3
 5. Nu tāpēc, ka jauniešiem visiem naudiņas nepietika. Varbūt varēja saorganizēties pieaugušie, ziedot un dāvināt? Tad noteikti būtu mazāk apbižoto. Laikam jau spriestspējas iet mazumā.

  8
  1
 6. Vai konkrēti, piemēram, Zenta noziedoja kaut ko? Ziedojumu ir tik, cik mēs, jūs saziedojam. Visiem nekad nepietiks. Pieņemiet to kā dāvanu, nevis “man pienākas”.

  5
  2
 7. Es piemeram zinu gimene kura dabūja davanu vienkarsi ņēma un izmeta visu jo tai gimenei pilniigi neka netrūka.

  1
  1
 8. Visi ir tā izlutināti, izvēlīgi. Nemāk novērtēt citu pūles. Māk tikai gaidīt kad viss no gaisa kritīs un ņaudēt. Fui, cik egoistiski no čīkstoņiem. Ejiet kamēr variet un pierādiet ka arī jūs ko labu izdarīt varat.

  2
  1
 9. Ja dot tad visiem,nevis apdala.Diez kādam degunam bija jābūt ,lai iedotu dāvanu.Man neko nevajag,bet sāp bērnam.

  2
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.