Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada izglītības iestādē konstatēti pieci pārkāpumi par elektronisko cigarešu un tabakas izstrādājumu glabāšanu

13.aprīlī Gulbenes novada izglītības iestādē profilaktiskas pārbaudes laikā ar dienesta suni tika konstatēti 5 pārkāpumi par elektronisko cigarešu un tabakas izstrādājumu glabāšanu. Visos gadījumos uzsākti administratīvie procesi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laika posmā no 11. līdz 18.aprīlim Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa apkalpojamajā teritorijā reģistrēti 56 notikumi.

Lielākoties šajā laika posmā reģistrēta informācija par personu savstarpējiem konfliktiem, tajā skaitā arī fiziska rakstura, kuri tika atrisināti pirms policijas ierašanās vai policijas ierašanās laikā, veicot pārrunas ar iesaistītajām pusēm. Tāpat fiksēts vairums notikumu, kur saņemtā informācija neapstiprinājās. Reģistrēti 6 gadījumi, kad sabiedrisko kārtību traucējušas personas lielā alkohola reibumā, kuras tika nogādātas dzīvesvietā vai atskurbtuvē.

Šajā laika posmā fiksēta informācija par telefona pazaudēšanu, trokšņošanu, mantas bojāšanu – logu un auto numura zīmju bojāšanu. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi: automašīnas sadursme ar meža zvēru; bojāts transportlīdzeklis, iebraucot bedrē; divu automašīnu sadursme; iebraukšana kokā; uzbraukšana stāvošam transportlīdzeklim.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

 1. Lūdzu biežāk šos reidus! Un – pirms tams skolā nevienu neinformējot, pat amatpersonas nē!

  7
  2
 2. Dzīvosim- redzēsim. Un tu neesi mamma bet mātīte, ja atļauj aiztikt savu bērnu.

  2
  1
 3. Nomierinies,tēti!!! Neviens taču bērnu neaiztiek. Un par ko tu uztraucies? Ka tieši pie tava bērna ko atradīs? Suni nepiemānīsi. Lai kā centās izlaistie razbainieki. Tas bija svētīgi!!! Pus skola smējās ,kā visi lecīgie sēdēja kā jēriņi! Bija gudrinieki,kas domāja izbēgt gan pa durvīm,gan logiem, bet — ak tu,skāde. Partija priekšā arī ārā, visapkārt skolai. Tā kā ,tādi tētiņi — vispirms iemāci savām bērnam visu to,ar ko viņam jau ir jāatnāk uz skolu zinošam. Nav nevienam jāmāca,kā ēst,dzert , noslaucīt degunu vai dibenu….

  3
  1
 4. Daudzi vecāki tā saka, bet pie skolas ir redzams kas cits. Diemžēl. Pat ar filmēšanu netic. Nepadomā,ka ir kameras. Un jaudīgas. Un kas notiek vakaros!!! Tie paši paibērniņi,izdomā un dara visneiedomājamākās nejaucības

  3
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.