Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada izglītības iestādēs joprojām ir vakances

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldības iestādēs ir sešas vakances, tajā skaitā piecas – izglītības iestādēs. Par to liecina publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada vidusskola Gulbenē aicina darbā pamatizglītības skolotāju datorikā. Pieteikties var līdz 23.septembrim. Mēnešalga – no 900 eiro pirms nodokļu nomaksas par slodzi. Novada vidusskolai Gulbenē vajadzīgs arī vispārējās pamatizglītības skolotājs matemātikā. Pieteikties var līdz 23.septembrim. Bruto mēnešalgu par pilnu slodzi – no 900 eiro.

Pirmsskolas izglītības iestādei Stāķos trūkst divu darbinieku. Aicina pieteikties darbā uz iestādes vadītāja amatu. Pieteikties var līdz 13.septembrim. Mēnešalga – no 1138 eiro pirms nodokļu nomaksas. Iestādei nepieciešams arī asistents. Pieteikties var līdz 30.septembrim. Atalgojums – 3,6410 eiro par vienu astronomisko darba stundu, no šīs summas ieturot normatīvajos aktos noteiktos nodokļus.

Gulbenē 1. pirmsskolas izglītības iestādē vajadzīgs vadītāja vietnieks izglītības jomā. Pieteikties var līdz 16.septembrim. Mēnešalga – no 701,40 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības aģentūrai “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” nepieciešams saimniecības pārzinis. Pieteikties var līdz 19.septembrim. Mēnešalga – atbilstoši likmei no 90 līdz 665,70 eiro pirms nodokļu nomaksas.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (12)

 1. Ar tādu “direktori” arī būs vakances!
  Ja cilvēkam galvā ir tikai vīruss, tad …

  12
  7
 2. Vai tik direktore nav bijusi skarba pret kāda bērniņu kas nemācās, ja tetis tik bieži raksta vienu komentāru zem visiem rakstiem, kas ir saistībā ar skolotājiem.

  12
  5
 3. Ar bērniņu nav nekāda sakara.
  Sašutumu izraisa, ka nekompetents cilvēks, caur radniecību domē, tika tādā amatā. Un arī tas, ka katrā e-klases vēstulē ir- “vīrusi nekur nav pazuduši”.
  Tās ir galvenās pretenzijas, bet ir arī citas.

  15
  5
 4. Nu ar radniecību tur nekāda sakara. Nekompetence ir vislielākā kļūda ko jūs patreiz sējat ar saviem komentāriem… Apbrīnojami kur tādas tenkas rodas.

  6
  5
 5. Jā, jā… un tāda, kas pati bija cerējusies, vai pašai nepadevusies karjeras izaugsme..

  3
  2
 6. Nu tipiski sāk likties ka tētis ir kāda bijusī konkurente, jeb skolotāja, kurai pašai ir jāmaina sava lietu kārtība un negribas pildīt nosacījumus…. Un kur nu ja skolu vada gados jaunāks cilvēks par pašu… Tikai tā var izskaidrot tādus komentārus, ja reiz tik ļoti kaut kas nepatīk vārdu un uzvārdu tētim vajadzētu norādīt.

  1
  3
 7. Jeb konkurentei vai kadai bijušai vai esošai skolotajai interesē konkuretspejīga alga…. Mēğinot raisīt negācijas veicinot savu spēju tikt vēlamajā vietiņā. Kam tagad viegli visi cenšas iegūt vairāk kādēļ neriskēt…

  1
  1
 8. Tētis pats kā staigājoš vīrus pa visiem rakstiem!😁Tik runā par nekompetenci un virusu. Vai tik pats nav bijis tas nekompetentais un ir aizrādīts vai aizraidīts cita dzimuma pārstāvis

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.