Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā jau pieslēdzas centrālapkurei

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Pagājušās nedēļas vējainā nogale, kad arī bez mīnus grādu āra temperatūras izsala mājas, daudzus Gulbenes novada iedzīvotājus ir mudinājusi domāt par ēku pieslēgšanu centrālapkurei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daudzdzīvokļu mājas Gulbenē, kuru apsaimniekošanā notiek sadarbība ar SIA “Gulbenes Energo Serviss”, jau vēršas pie uzņēmuma ar lūgumu pieslēgt siltumu. “Viss notiek, ir procesā,” “Dzirkstelei” teica SIA “Gulbenes Energo Serviss” valdes loceklis Rihards Korns. “Dzirksteles” rīcībā ir informācija, ka pirmās dzīvojamās mājas pilsēta centrālapkuri sākušas lietot jau kopš pagājušās piektdienas, daudzas siltumam pieslēgušās šīs nedēļas sākumā.

SIA “Gren Gulbene” pārstāvis Agris Libeks “Dzirkstelei” saka, ka šis uzņēmums neatbild par māju pieslēgšanu centrālapkurei, bet tikai par piegādi līdz mājai. Par siltuma ņemšanu lemj katras mājas īpašnieks (daudzdzīvokļu mājā tas ir kopības lēmums). A.Libeka uzskats – nelietot centrālapkuri laikā, kad telpās kļuvis auksti, nozīmē mocīt cilvēkus un pakļaut tos saslimšanai.

Novada sociālais dienests jau pagājušajā nedēļā gādājis par pieslēgšanos centrālapkurei – “Dzirkstelei” saka novada pašvaldības Īpašumu pārraudzības nodaļas vadītājs Kristaps Dauksts. Viņš skaidro, ka katrā pašvaldības iestādē tās vadītājs pats izlemj šo jautājumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā zināms, SIA “Gren Gulbene” ir siltuma operators tikai Gulbenē. Stāķos un Šķieneros siltumapgādi nodrošina SIA “Gulbenes Energo Serviss”. Savukārt pagastos siltuma piegādātāja ir pašvaldība. Vienīgais izņēmums ir Lizuma pagasts, kur siltums tiek pirkts no SIA “Eko NRG”.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT un ŠEIT

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.