Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā jūnijā reģistrēti 20 jaundzimušie

Foto: “Pexels.com”.

Jūnijā Gulbenes novadā reģistrēti 20 jaundzimušie, sastādīti 28 miršanas reģistri, kā arī veikti 10 laulības reģistri, tajā skaitā 1 laulība reģistrēta baznīcā. Par to informē Gulbenes novada Dzimtsarakstu nodaļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dzimšanas apliecības saņēmuši 12 zēni un 8 meitenes. Puisīšiem vecāki devuši vārdus: Everts, Jānis, Jurģis, Miks, Leo, Valters, Raiens, Reinis, Juris, Renārs, Everts, Lūkass. Meitenītēm doti vārdi: Lelde, Kendija, Triša, Adelīna Olīvija, Katrīna, Evita, Mia, Keita. Gulbenē deklarēti 7 jaundzimušie, pa 1 jaundzimušajam Galgauskas, Jaungulbenes, Rankas, Stāmerienas un Tirzas pagastā, 2 – Beļavas pagastā, pa 3 jaundzimušajiem – Lejasciema un Lizuma pagastā.

No 28 aizsaulē aizgājušajiem iedzīvotājiem 16 ir vīrieši vecumā no 47 līdz 87 gadiem un 12 sievietes vecumā no 63 līdz 96 gadiem. Reģistrēti miruši 8 Gulbenes pilsētas iedzīvotāji, 4 Beļavas pagasta iedzīvotāji, 3 no Daukstu pagasta, pa 2 no Rankas un Stradu pagasta, pa 1 no Galgauskas, Jaungulbenes, Lejasciema, Lizuma,Stāmerienas un Tirzas pagasta, 3 personu dzīvesvietas bija deklarētas citās pašvaldībās.
– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.