Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā noskaidros sakoptākās sētas un pagalmus

Foto: no privātā arhīva.

Gulbenes novada pašvaldība šovasar rīko konkursu “Te rodas!”, lai noskaidrotu sakoptākās sētas pilsētā un novadā. Par to “Dzirksteli” informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā aicinātas piedalīties visas pagastu pārvaldes un pilsētas pārvalde, lai noskaidrotu labākos šādās nominācijās: “Sakoptākā sēta” (tiek noteikti divi uzvarētāji – privātmāja pilsētas vai ciema administratīvajā teritorijā, viensēta ārpus pilsētām un ciemiem); “Ģimenēm un bērniem draudzīgākais pagalms”; “Sakoptākā pašvaldības iestāde vai struktūrvienība”; “Čaklākais mājražotājs”; “Sakoptākā biznesa vide”; “Skaistākais balkons” un “Pagasta prieks un lepnums”.

Iesniegt pieteikumu dalībai konkursā vai pieteikt kādu citu pretendentu, iepriekš to saskaņojot ar objekta īpašnieku, var ikviena fiziska vai juridiska persona, vēršoties sava pagasta pārvaldē klātienē vai nosūtot pieteikumu pa pastu, vai elektroniski parakstītu uz attiecīgās pārvaldes e-pasta adresi līdz 15.jūnijam. Tālāk pārvaldes apkopos informāciju un līdz 30.jūnijam to iesniegs novada vērtēšanas komisijai. Konkursā izvirzītos pretendentus komisija vērtēs klātienē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

 1. Tikai jāizvērtē sakoptākā lauku sēta pareizi. Ir atšķirība ,vai cilvēks pats visu dara vai kalpi. Nav māksla lepoties ar citu padarītu darbu un saņemt uzslavas,vai– kāds tu malacītis!!!

  21
  6
 2. Varbūt vajadzētu pavērtēt pašvaldības īpašumus pilsētā? Uz nomināciju ” visaizaugušākais”.

  20
 3. Nu kā var aizdomāties tik šķērsi? Runa taču ir par sakoptāko objektu, nevis par cilvēku, kurš to paveicis. Un ja arī kalps, tad to darījis pret atlīdzību nevis par velti! Tā ka viss ir godīgi.

  5
  6
 4. Tieši tu esi aizdomājusies šķērsām.Izlasi rakstu. Piesakot kādu pretendentu konkursam iepriekš to saskaņot ar objekta īpašnieku

  0
  1
 5. Balva Zaļā dzelzceļa posmam no Brīvības ielas līdz Miera ielai. Nominācija “Kuplākie- treknākie latvāņi Gulbenē”.

 6. Ko tu tur ņemies tev nav vienalga nejauc cilvēkus no kalpiem.Kalpi strādā pa velti, bet strādniekiem maksā.Saprati Anna.

 7. Ir jābūt kritērijiem, pēc kuriem vērtē!Var skaisti nopļaut zāli un sēta sakopta, bet nav nevienas puķu dobes, daudziem tā ir. Bet ir cilvēki, kam pagalms izkopts, ar skaistām puķu dobēm, košumkrūmiem, skujeņiem. Kam turība atļauj, tiem sētā ir lapenes, pirtiņas un daudz kas cits.Pie vērtēšanas ir jāpiedomā!!!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.