Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā novembrī reģistrēti astoņi jaundzimušie

no “Dzirksteles” arhīva

Šā gada novembrī Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļā reģistrēti 8 jaundzimušie, sastādīti 36 miršanas reģistri, kā arī 5 laulības reģistri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dzimšanas apliecības saņēmuši 5 zēni un 3 meitenes. Puisīšiem vecāki devuši vārdus Arsēnijs, Dins, Patriks, Krists, Kristers. Meitenītēm doti vārdi: Melānija, Keita, Krista. Divu jaundzimušo vecāki sastāv laulībā, 6 bērniem atzīta paternitāte. 5 bērni māmiņām ir pirmie, 3 – trešie. 2 jaundzimušie deklarēti Gulbenē un Galgauskas pagastā un pa vienam jaundzimušajam Beļavas, Lejasciema, Lizuma un Tirzas pagastā.

No novembrī reģistrētajiem 36 aizsaulē aizgājušajiem iedzīvotājiem 13 ir vīrieši vecumā no 25 līdz 94 gadiem un 23 sievietes vecumā no 42 līdz 100 gadiem. Reģistrēti miruši 11 Gulbenes pilsētas iedzīvotāji, 5 no Lejasciema un Litenes pagasta, pa 3 no Beļavas un Lizuma pagasta, 2 no Rankas pagasta, pa 1 no Daukstu, Galgauskas, Līgo, Stāmerienas, Stradu un Tirzas pagasta, 1 personas dzīvesvieta bija deklarēta citā pašvaldībā.

Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļa informē, ka joprojām dzimtsarakstu nodaļa atrodas Gulbenes novada bibliotēkas ēkā O.Kalpaka ielā 60a.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.