Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pagastos ar sniega tīrīšanu pagaidām problēmu nav

Ilustratīvs foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldības Īpašumu pārraudzības nodaļas vadītājs Kristaps Dauksts “Dzirkstelei” stāsta, ka pagastos līgumi par ceļu tīrīšanu ziemā parasti tiek slēgti ar vietējiem zemniekiem. “Neviens nav zvanījis un teicis, ka kaut kur būtu netīrīts, un būtu problēmas,” saka K.Dauksts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Litenes pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš stāsta, ka līgums par sniega tīrīšanu ir noslēgts ar vietējo zemnieku. “Bija pat konkurence, un jau esam iztīrījuši pagastu. Domāju, visi var būt apmierināti, visur var izbraukt. Skolēni tika uz skolu, pārējie – uz darbu,” saka V.Lapiņš.

Arī Galgauskas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kupcis apliecina, ka pagastā nav problēmu ar ceļu tīrīšanu ziemā. “Cerams, nebūs barga ziema,” viņš saka.

Savukārt Beļavas pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Rakstiņš stāsta: “Mēs līgumus neslēdzam. Mums ir kaut kāda sava tehnika, un mēģinām iztikt ar savu tehniku. Līdz šim katru gadu esam tikuši galā paši saviem spēkiem.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tirzas pagasta pārvaldes vadītāju Česlovu Barkovski laikraksts sazvanīja mirklī, kad viņš bija devis apsekot ceļu stāvokli. “Līgums ir noslēgts ar Gulbenes novada zemnieku, un tas ir nevis mūsu pagasta zemnieks, bet no blakus pagasta – Druvienas. Arī citos gados ir tāda pieredze, ka tīra zemnieks. Pagājušajā gadā bija problemātiski, bet šogad ir, kas tīra. Pašreiz skatāmies ceļus, tie ir izbraucami.”

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (19)

 1. Beļavas pag.Auguliena pirmdienas rīts iesākās ar netīrītu ceļu,katru gadu ir problēmas ar ceļa tīrīšanu,vienkārši netīra……

  11
 2. Nezinu pagastos…bet svētdien pusdienlaikā….trešdaļa pilsētas netīrīta. Tranzīta ceļš..Brīvības ielas…kā tas nākas ka sniegu tīra 60cm(varbūt pat vairāk) no apmales? Ziema ir ziema…braucam kā mākam…bet šobrīd nav feini

  19
 3. Pilsētā pagaidām problēmu nav,,, nafik tīrīt,,,esot daudz drošāk sniegu netīrīt un no domes iznomāt slēpes, jo slēpotāji reibumā stāvoklī drīkstot droši pārvietoties jebkur
  un policija bezspēcīgi raudot. Bet tādēļ negatīvajā pretstatā, pārsteidzīgi iztīrītajos pagastu ceļos, esot notverti pārkāpēji (1,28 promiles) , milzīgā ātrumā braucoši velosipēdisti, kas esot pretstatā ar sūnu ciema kustības drošības koncepciju, “nu netīram ielas un braucam droši”.

  11
  3
 4. Pilsētā gan ir problēmas, netīrīts stāvlaukums pie mūzikas skolas knapi piebraukt.

  10
 5. Pilsētā ir sūnu ciems. Ielas ir tik šauras, ka ar autobusu samainīties ir problēmas. Vai tiešām pilsētas vadība ar transportu slēpo, nevis brauc ? Tālāk par savu degunu neko negribam ne redzēt, ne dzirdēt… Izkāpjat no nodokļu maksātāju apmaksātajiem autiņiem un paejiet kājiņām, būsiet pārsteigti, iespējams……….

  20
  1
 6. Pilsētā uz ielas tikai vienas mašīnas platumā iztīrīts ceļš

  12
 7. Tirzā Česlavam nekad nav problēmu!! Sen viņš bija jānomaina!

  11
  2
 8. Toties pilsētā jau kļuvis par modes lietu,sadzīt sniegu uz gājēju pārejām un trotuāru galos.Cilvēkiem jāiet pa ceļu.

 9. P27, P35, P36 netiek ne normāli tīrīti, ne arī vasarā zāle pļauta gar ceļa malām.
  P35 Nepļauti grāvj līdz Gulbenes robežai, nauda gan jau norakstīta. Uzturētājam vajadzētu par tādu nolaidību uzlikt sodu.
  Citos novados šādu ceļu uzturētāja nolaidību neesmu piefiksējis.

  3
  1
 10. Super padomnieks B visas ielas sačakarējis-sašaurinājis! Tagad krustojumus iztīrīt problēma un katra josla paliek ap 1metru plata.
  Kau viņam dubultā nāk atpakaļ viss ko nodarījis pilsētai.

  5
  1
 11. Ko jūs visi čīkstiet, tā ir ziema, samierinieties ar kaut kādām neērtībām. Visi šie komentētāji tālāk par Gulbeni laikam nav tikuši. Aizbrauciet uz Rēzekni, tur vispār ceļi knapi tīrīti.

  3
  11
 12. Ko tu vari muldēt? Es tikko no Lietuvas caur Rēzekni braucu. Lietuvā ceļi vispār sausi, bet tāpat nokaisīti. Ap Rēzekni normāli ceļi, notīrīti visā platumā līdz pat grāvim. Bet jo tuvāk Gulbenei jo šausmīgāk. Uz ceļa kaut kāda putriņa, ceļš mitrs un spīd – uzmini nu, vai tas ir slapjš vai slidens.

  10
  1
 13. Jau vairākas dienas nav snidzis, bet trotuāri tāpat nav notīrīti. Kur skatās nopelniem bagātā Mezīte? Iespējams, ka viņa pat nezin, ka zem sniega ir nesen izveidota ietve?

  2
  4
 14. Ja tu esi vietējais, tad gan zinātu, ka Miezīte vairs nestrādā.

  4
  1
 15. Nu nevar iztirit taču visu uz reiz un tieši jūsu ceļu. Nedaudz padomājat loģiski. Nekad jums nav labi .Ziemā ir ziema un ziemā arī snieg sniegs ja nu kas.

  1
  1
 16. Jau kuro reizi tīra trotuārus, bet jaunais pie tirgus tā arī tīrītājus nav redzējis.
  Varbūt jaunajam priekšnieciņam jāaizved traktorists un jāparāda ar pirkstu?

 17. Smiltenes novadā iztīra pagalmu kā uzkrīt pirmais sniegs,iebrauc katrā ceļā,nevis tīra tikai centru un pagasta ceļus.Visu cieņu pagasta pārvaldniekam!Nav nekas nevienam jāmaksā un nav jāmeklē tehnika.Galgauskā ceļam priekšā piedzen valni,pat pieturu normāli iztīrīt nevar!Vai tad ir tik grūti iebraukt mājās, kurās dzīvo bērni un pensionāri?Kā lai tiek uz darbu,skolu,veikalu?Uz centru jābrien 2km!No darba mājās pat netiec iekšā,jo priekšā ir valnis!Būs dusmīga vēstule uz domi jāraksta,lai kaut ko beidzot domā!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.