Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā palielina jaundzimušā pabalstu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Par 80 eiro lielāks — bērna piedzimšanas vienreizējais pabalsts Ar šo gadu Gulbenes novadā pašvaldība par katru savu jaundzimušo izmaksās vienreizēju pabalstu 700 eiro. To paredz pašvaldības saistošie noteikumi “Par vienreizēju pabalstu ģimenei sakarā ar bērna piedzimšanu”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pabalsts par vienu jaundzimušo bērnu ir vienas minimālās mēneša darba algas apmērā. Minimālā mēnešalga ar 1.janvāri, kā zināms, ir palielināta un sasniedz 700 eiro (pagājušajā gadā bija 620 eiro).

Tiesības no Gulbenes novada pašvaldības budžeta saņemt šādu pabalstu ir Latvijas Republikas pilsoņiem, nepilsoņiem un ārzemniekiem, kuriem piešķirts personas kods un pamata dzīvesvieta ir deklarēta Gulbenes novada administratīvajā teritorijā ne mazāk kā pēdējos sešus mēnešus pirms bērna piedzimšanas. Tāpat šādu pabalstu tiesības saņemt, ja pirms bērna piedzimšanas īpašumā (reģistrēts zemesgrāmatā) ir iegūts Gulbenes novada administratīvajā teritorijā esošs nekustamais īpašums, kurā deklarēta pabalsta pieprasītāja pamata dzīvesvieta, un jaundzimušā pirmā pamata dzīvesvieta ir deklarēta Gulbenes novada administratīvajā teritorijā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Tikai to naudu maksās no citu strādnieku nopelnītās naudas

    2
    1
  2. Jāpriecājas ka vispār bērni vēl nāk pasaulē. Vienīgi žēl ka citas ģimenes par šo naudu iegādājas to kas bērniņam ir nevajadzīgs. Bēdīgi. Labāks variants būtu bijis, ja to naudiņu piešķirtu dāvanu kartes formātā. Protams sadarbībā ar bērnu veikaliem. Tad zini ka naudiņa tiks attiecīgi bērniņam tērēta.

    2
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.