Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novadā parādu dēļ divām dzīvojamajām mājām atslēgta ūdens padeve

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novadā divām dzīvojamajām mājām ir atslēgta ūdens padeve parādu par saņemtajiem ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumiem dēļ. Par to publiski ir paziņojusi Gulbenes novada pašvaldības izpilddirektora Antra Sprudzāne, stāstot par aktualitātēm pašvaldības kapitālsabiedrībā – SIA “Gulbenes Energo Serviss”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzņēmuma valdes loceklis Rihards Korns “Dzirkstelei” skaidroja, ka šis ir paziņojums iedzīvotāju zināšanai: ja ir parādi, ir jānāk vienoties par to atmaksas termiņiem. Būt parādā un nelikties zinis – tas nav risinājums. Klientiem arī jāzina, ka SIA “Gulbenes Energo Serviss” sadarbojas ar parādu piedziņas firmu. Jāsaprot arī, ka nebūs iespējams saņemt ūdenssaimniecības pakalpojumus, par tiem nemaksājot un neliekoties ne zinis par to, ka parādi ir jānokārto. “Parādniekiem pašiem ir jāsazinās ar SIA “Gulbenes Energo Serviss”, nevis mums,” uzsvēra R.Korns. Viņš arī norādīja, ka uzņēmums sūta brīdinājumus parādniekiem un uz tiem ir jāreaģē.

Saskaņā ar “Lursoft” datiem SIA “Gulbenes Energo Serviss” pagājušajā gadā strādājusi ar 253 849 eiro zaudējumiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (16)

 1. Vai tad tik traki bija kad jāslēdz visai mājai nost ūdens.

  9
  1
 2. Vai pilnīgi visi dzīvokļi ir parādā? Ja nē,ar kādām tiesībām es nesaņemu to,par ko es maksāju? Nav tāda likuma panta un domes juristam tas ir jāzin . Savādāk būs jākustina augstākas iestādes .

  27
  2
 3. Tās ir DRAUSMAS KAS NOTIEK LATVIJĀ!!! CILVĒKI PAT ŪDENI BEZ MAKSAS NEVAR DABŪT. VISS VIENĀ MAKSĀ. Jo tālāk jo trakāk. Murgs reāls. Drīz pa ietuvi būs jāmaksā kad staigā! Latvija vairs nav Latvija! Un ko darīs tie kas maksāja. Kāds sods viņiem par ūdens atslēgšanu ko

  10
  13
 4. No vienas puses pareizi ir, nav jaauklejas ja paši neizrāda nekādas iniciatīvas par vienošanos. Zinu daudz šādas ģimenes, žēl bērnu.. bet ja dzīvoklī ir 2 pieaugušie darba spējīgi cilvēki.. bet sēž uz bērnu pabalstiem vai labāk iedzer šņabi elektrības vietā. RUPJI SAKOT TAK LAI SĒŽ UN SAPUST, neviens viņiem nelika izvēlēties tā dzīvot. Paši vainīgi, neko nav pelnijuši. Pietiks dzīvot uz maniem un Jūsu nodokļiem! Vēl grib lai dome dibenu viņu vietā noslauka! varbūt apaugs netīrībā un sāks domāt ar galvu!

  15
  2
 5. Drausmas gan …arī laukos, lai dabūtu ūdeni – vismaz aka jāizrok… un tas nez vai ir par velti.
  Par velti pat pabalstus (ko citi ar saviem nodokļiem sagādā) nedod – uz sociālo dienestu jāaizvelkas.
  BET, internets sliktajā Latvijā – laikam ir par velti?
  Citi maksā, citi parazitē vai zog. Tā jau pilsēta laukus sponsorē.

  3
  5
 6. Turpinot savu komentāru. Ja tur ir bērni, jebkurā gadījumā viņi nav pelnījuši tur būt! Atņems maksāt nespējīgiem, kuri neko neiemāca un nesniedz dzīvē viņiem.. tiks vismaz ģimenes kur iemācīs par ūdeni un elektrību naudu nopelnīt!

  5
  1
 7. Ūja ūja.kur tad nu.var strādāt ar zaudējumiem Nevajag braukāt ar firmas mašīnām uz mājām un vēl nez kur savām vajadzībām… kur degvielu lej uzņēmums ….Tādas cenas uz pakalpojumiem..kur visi nevar atļauties..Un ja kāds dzīvoklis nemaksā par ūdeni tad tas parāds ir uz dzīvokli nevis uzņēmumu.vai firmu

  18
  2
 8. Lai paceļ vēl cenas par pakalpojumiem, tad strādās ar vēl lielākiem zaudējumiem. Ar to nedomāju ūdens tarifus, bet santehnikas pakalpojumus un transporta izdevumus kosmosā pilsētas robežās pat tad, ja pakalpojumu nemaz nesniedz!!!

  14
  2
 9. Ja kas,pilsēta,man– kā lauciniekam,neko nav iedevusi…. Izrakt aku,maksā lielu naudu, bet mēs to nopelnam ar smagu darbu,pie tam braukājot ar autobusu. Mums nav sētnieku,kas tīra visiem pa priekšu,mēs priecājamies,ja ir viens autobuss,ar ko var izbraukāt uz darbu. Laukos pašiem viss ir jādara. Tici man,fitnesa zāli nevajag. Ņem tik vienu darba rīku pēc otra un uz priekšu. Kā saka,svaigs gaiss un vitamīni. Kas nav slinks,tas izaudzē visu,ko nu var un jaudā…

  22
  1
 10. Atbilde — zum,zum
  ———————
  Pārpratums.
  Ir runa TIKAI par ūdeni kas pa vienādu tarifu tiek piegādāts pa trubām centralizēti.
  Ir arī lauku māja un par ūdeni jādomā pašiem ( t.sk. par izmaksām), nevis jāņaud, ka sliktā valsts pa velti nedod.

  2
  2
 11. Vai tad pamatpakalpojumus- t.sk. ūdeni var atslēgt? Kaut kur lasīju, ka nē. Jāpiedzen parāds no maksātspējīgajiem, bet trūcīgajiem jāpiešķir mājokļa pabalsts.

  4
  1
 12. Kaut kā neticu kad visa māja ir parādā,par ūdeni.vai pensionāri arī ir parādā par ūdeni?tie kas tur dzīvo.vajadzeja noslēgt tiem dzīvokļiem kuri nemaksā tā būtu taisnīgi kāpēc citiem cilvēkiem ir jācieš,citu parādi.

 13. Kārtējo reizi – uzraksta “A”, bet nepasaka “B”.
  Vai te ir teikts, ka tās ir daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas?
  Kura novadā malā vai centrā atslēdza? Pēc cik ilgas nemaksāšanas? Vai tiešām nav alternatīvas ūdens saņemšanai?
  Tas, ka ūdens piegāde nav bezmaksas pakalpojums ( tāpat kā telefons, elektrībā utt) laikam jau beidzot jāsaprot ikkatram, lai kā negribētos.

  2
  1
 14. Valsts – tie esam pēs paši.
  Paši zagsim, bet uz citiem ar pirkstu rādīsim.
  No kuriem laikiem mums tas tā škiet forši un normāli?

  1
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.