Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldībā administrācijas vietā – centrālā pārvalde

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldībā ar šo gadu termins “administrācija” ir aizstāts ar vārdu savienojumu “centrālā pārvalde”. Tas nozīmē, ka Gulbenē, Ābeļu ielā 2, atrodas nevis pašvaldības administratīvā ēka, bet gan centrālā pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par termina maiņu vietējie deputāti vienojās novada domes 28.decembra sēdē. Tas turklāt nav pašu izdomājums. Terminu maiņu paredz jaunais Pašvaldību likums, kas spēkā jau gadu. Saskaņā ar šo likumu centrālā pārvalde ir pašvaldības iestāde, kas nodrošina domes un komiteju organizatorisko un tehnisko apkalpošanu un pilda citas pašvaldības nolikumā noteiktās funkcijas.

Novada deputāti nobalsoja arī par “Gulbenes novada centrālās pārvaldes nolikuma” izdošanu. Pašvaldības izpilddirektore Antra Sprudzāne saskaņā ar šo nolikumu organizē un vada centrālās pārvaldes darbu, nodrošinot darba nepārtrauktību, lietderību un tiesiskumu; pārvalda centrālās pārvaldes finanšu, personāla un citus resursus; apstiprina centrālās pārvaldes darbinieku amatu sarakstu; pašvaldības vārdā pieņem darbā un atbrīvo no darba centrālās pārvaldes darbiniekus, kā arī realizē citus darba devēja pienākumus un tiesības normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (11)

 1. Sauc kā gribi, bordeļnams vai prieka māja, būtība nemainās.

  25
  1
 2. Tas jau vairs nav pat smieklīgi un pat ne skumji…
  No malas var jau likties, ka šīs nevainīgās nosaukumu maiņas 10+ gadu garumā, ir vnk birokrātiska niekošanās, bet… parēķiniet kaut vienu tādu “sīkumu” cik izmaksā no katra mūsu maciņa (jā mūsu nodokļu maksātājiem atņemtā nauda) tikai veidlapu un zīmogu maiņa? Vai arī jums likās, ka ierēdņi sev gada beigās pacēla savas algas, lai tagad par tām atmaksātu kārtējo bezjēdzīgo reformu?
  Vienreiz vadzis lūzīs.

  51
  1
 3. Tas būs nākošais nosaukums! Pareizā virzienā ejam,biedri!

  12
  1
 4. Soctīklos klejos video par Pūci, pa r viņa ienākumiem. Var piekrist, var nē, bet, kas ir Caunītis salīdzinot ar Pūci? Viņš ir IT spečuks, viņš zin angleni, viņš rada 3x vairāk kā saņem algā? Liels novads, uz hektāru skaitu tā alga nav liela, bet, kas tiek darīts? Gadi iet, un ko? A pensija krājas, valsts nemaksā aploksnē.

 5. “… nodrošinot darba lietderību…” Nu skatīsimies, skatīsimies. Uz nagiem.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.