Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība būvēs jaunu siltumtrasi Gulbenē 200 metru garumā

Ilustratīvs foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Līdz 24.oktobrim pašvaldība gaidīs piedāvājumus būvprojekta izstrādei un autoruzraudzībai, lai Gulbenē varētu uzbūvēt jaunas siltumtrases posmu un divus siltummezglus. Runa ir par Brīvības un Klēts ielu. Par to liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzvarētājam būs jāveic projektēšana 80 dienu laikā, bet autoruzraudzība – ilgāk. Būvdarbus plānots veikt 150 dienās.

Projektēšana tiks veikta attiecībā uz vairākiem zemesgabaliem – Brīvības ielā 8, 6, 11, 11A, Klēts ielā 4 un 6, kā arī uz trim zemesgabaliem bez adreses. Visi šie zemes īpašumi pieder pašvaldībai, izņemot adresi Brīvības ielā 11, kas ir jaukta statusa kopīpašums.

Mērķis ir izstrādāt jaunas centralizētās siltumapgādes siltumtrases posmu (aptuveni 200 metri). Jaunais siltumtrases posms būs jāpieslēdz pilsētas esošajai centralizētās siltumapgādes tuvākajai siltumtrases akai. Tuvākā siltumtrases aka atrodas Pils ielā. Ēkas, kurām paredzētas pievienot centralizēto siltumapgādi: Klēts iela 1, 4, 6, bet nākotnē arī Brīvības ielā 11.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Klēts ielas 4 un 6 ēku kompleksam paredzēt izbūvēt automatizētus siltummezglus ar atbilstoša lieluma plākšņu tipa siltummaiņiem. Tur paredzēta automatizēta siltumenerģijas regulēšana pēc āra gaisa temperatūrām sensoriem. Jāspēj nodrošināt telpās vismaz 21 grāda siltums, kad ārā ir 30 grādu sals.

Projektētājam jāparedz, ka būvniecībā tiks pielietoti kvalitatīvi un atbilstoši materiāli un iekārtas, balstoties uz labas atsauksmes guvušu būvniecības risinājumu un tehnoloģiju.

 • Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

 1. Kungiem prioritāte kamēr pārējiem vēl nav ne kanalizācijas ne ūdens

  11
  1
 2. Būtu saveduši kārtībā esošās siltumtrases, lai ziemā uz tām zāle nezaļotu.

  11
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.