Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība nebūs galvotāja

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldība tomēr nebūs galvotāja SIA “Gulbenes Energo Serviss” ilgtermiņa aizņēmumam 137 549,36 eiro Valsts kasē, realizējot projektu “Skolas ielas apkaimes vides kvalitātes uzlabošana Gulbenē”. Par to liecina novada domes 29.decembra sēdes lēmums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Runa ir par projektu ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūvei Skolas ielā. Iepriekš 27.oktobra novada domes sēdē deputāti nobalsoja par to, ka garantē šāda aizņēmuma atmaksu ar Gulbenes novada pašvaldības budžetu. Tagad šis lēmums ir atcelts.

Novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis “Dzirkstelei” skaidro, ka nav runa par to, ka paredzētās darbības Skolas ielā nenotiks, vienkārši citādāk tiks sakārtota naudas plūsma. Iespējams, iecerētais netikšot realizēts uzreiz un tikšot izmantots tiks pašvaldības finansējums. Pēc tam būšot jādomā, kā nodot jaunuzbūvētos ūdensvada un kanalizācijas tīklus pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA “Gulbenes Energo Serviss” pamatlīdzekļos.

29.decembra sēdē deputāti nobalsoja arī par to, ka pašvaldība ar savu budžetu negarantēs SIA “Gulbenes Energo Serviss” ilgtermiņa aizņēmumu 405 823,66 eiro Valsts kasē, lai uzbūvētu ūdensvada un kanalizācijas tīklus projektā “Brīvības ielas no Rīgas ielas līdz Bērzu ielai pārbūve Gulbenē”. Arī šeit tiks rasti citi risinājumi.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.