Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība grib konkursu sakoptības veicināšanai

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Paredzams, ka 30.marta Gulbenes novada domes sēdē deputāti apstiprinās novadā vēl nebijuša konkursa ideju un nolikumu. Konkurss notiks jau šogad un tā nosaukums būs “Te rodas!”. Par šāda konkursa rīkošanu deputāti konceptuāli jau ir vienojušies 22.marta attīstības un tautsaimniecības komitejas sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plānots, ka pretendentu izvērtēšana un godināšana notiks šādās nominācijās: “Sakoptākā sēta”, “Ģimenēm un bērniem draudzīgākais pagalms”, “Sakoptākā pašvaldības iestāde vai struktūrvienība”, “Čaklākais mājražotājs”, “Sakoptākā biznesa vide”, “Skaistākais balkons”, “Pagasta prieks un lepnums”.

Paredzams, ka konkurss tiks rīkots katru gadu. Iesniegt pieteikumu dalībai konkursā vai pieteikt citu pretendentu, iepriekš to saskaņojot ar objekta īpašnieku, varēs ikviena fiziska vai juridiska persona, vēršoties attiecīgās administratīvās teritorijas pilsētas/pagasta pārvaldē klātienē vai nosūtot pieteikumu pa pastu vai elektroniski parakstītu uz attiecīgās pārvaldes e-pasta adresi līdz 15.jūnijam. Novada vērtēšanas komisijai pretendentus izvirzīs pārvaldes, termiņš tam būs 30.jūnijs.

Konkursa uzvarētāji vienā un tajā pašā konkursa nominācijā atkārtoti varēs tikt izvirzīts tikai pēc trim gadiem no pēdējās dalības reizes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursu vērtēs novada domes priekšsēdētāja apstiprināta komisija. Paredzams, ka komisijā būs vismaz pieci locekļi. Komisijā būs iekļauti: novada vadības pārstāvis, vismaz viens pagasta pārvaldes vadītājs, pašvaldības speciālisti, vismaz viens iedzīvotāju pārstāvis, kas turpmākajos gados tiek izraudzīts no iepriekšējā gada uzvarētājiem.

Konkursam pieteikto objektu/pretendentu vērtēšana notiks pēc punktu sistēmas. Katrā nominācijā maksimālais iegūstamo punktu skaits būs 20 punkti, izņemot nominācijas “Skaistākais balkons” un “Pagasta prieks un lepnums”, kur katrā maksimālais iegūstamo punktu skaits būs 10 punkti. Uzvarētāji katrā nominācijā tiks apbalvoti ar Gulbenes novada pašvaldības pateicības rakstu un balvu. Komisija pēc tās ieskatiem varēs piešķirt arī īpašās balvas. Konkurss “Te rodas!” tiks organizēts nolūkā veicināt novada iedzīvotāju un teritoriju īpašnieku ieinteresētību sev piederošo īpašumu sakopšanā, apzaļumošanā un vizuālā tēla pilnveidē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

  1. Gulbīšu parks pēdējā vietā,varat negaidīti.aizsutis simtniekus kas to sakops, lai 100eiro ir jāstrādā tad tu tikai dabiski to naudu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.