Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība izīrē dzīvokli mājā “Stāķi 11”

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Kādu profesiju pārstāvjiem būtu izīrējami ekskluzīvie pašvaldības dzīvokļi mājā “Stāķi 11”, kura rekonstruēta ar Eiropas Sociālā fonda finansiālo atbalstu? Deputātu diskusija par to izvērtās novada domes 23.februāra sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ēka “Stāķi 11” pilnībā pieder pašvaldībai. Daļā ēkas ir izvietots pašvaldības veidotais ģimenes atbalsta centrs “Saule”, kura rīcībā ir divi labiekārtoti dzīvokļi un kuros pašlaik uzturas 3 bērni (maksimums var uzņemt 10 bērnus), kurus bāriņtiesa izņēmusi no ģimenēm. Bet vēl šajā ēkā ir četri labiekārtoti dzīvokļi, kurus pašvaldība paredzējusi izīrēt. Tie ir divi vienistabas un divi divistabu dzīvokļi. Katrs no tiem – ar lielu virtuvi. “Dzirkstele” šo informāciju precizēja pagasta pārvaldē.

23.februāra domes sēdē ar deputātu balsu vairākumu (12 par, 2 atturas, 1 domes sēdē nepiedalījās) tika nolemts vienu vienistabas dzīvokli mājā “Stāķi 11” izīrēt kādam speciālistam uz trīs gadiem.

Novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis sacīja, ka bieži dzird – trūkstot dzīvokļu, ko piedāvāt speciālistiem. Šajā sakarā viņš, izmantojot gadījumu, domes sēdē publiski aicināja: “Lūdzu, uzņēmēji, piesakieties! Reklamējiet saviem darbiniekiem! Nav pašā pilsētā, bet piepilsētā ir labs dzīvojamais fonds.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāatgādina, ka ēka “Stāķi 11” ir siltināta un renovēta. Ēkas energoefektivitātes uzlabošanas darbus veica SIA “Rufs” par 142 224,06 eiro līgumcenu bez PVN. Ēkas sakārtošana veikta projektā “Vidzeme iekļauj”, kurā 85 procentus attiecināmo izmaksu ir apmaksājis Eiropas Sociālais fonds.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

  1. Vai jums tas izklausās labi, ka tāds centrs ir kopā ar dzīvokļiem, kuru iemītnieki varbūt negribēs visu laiku dzīvot priekšzīmīgi un svēti, lai nedotu bērniem sliktu piemēru? Man tas neizklausās īsti prātīgi.

    9
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.