Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība izsludina konkursu un pretendentu atlasi uz diviem amatiem

Foto: Pārsla Konrāde.

Gulbenes novada pašvaldība ir izsludinājusi atklātu konkursu uz Kultūras pārvaldes vadītāja vakanci un digitālā mārketinga un komunikācijas speciālista amatu – liecina publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 3.martam ir izsludināts atklāts konkurss uz Kultūras pārvaldes vadītāja vakanci. Kultūras pārvaldes vadītājam tiks nodrošināta mēnešalga, sākot no 1645 eiro līdz 1891 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendentam ir nepieciešama augstākā izglītība (vēlama kultūras nozarē); pieredze darbā kultūras jomā (vēlama valsts vai pašvaldības iestādē); pieredze un prasmes administratīvajā vadībā un personālvadībā, finanšu plānošanā un radošajos procesos; pieredze projektu vadībā; prasme vadīt komandu; svešvalodu zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā un cits.

Līdz 22.februārim tiek aicināti pieteikties pretendenti uz Gulbenes novada pašvaldības digitālā mārketinga un komunikācijas speciālista amatu. Tiks nodrošināts atalgojums, sākot no 883 eiro līdz 1156 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendentam nepieciešama augstākā izglītība mārketingā, komunikācijas zinātnē vai saistītā jomā; vēlama darba pieredze sabiedrisko attiecību vai komunikācijas jomā; pieredze mediju publikāciju un preses relīžu sagatavošanā, mājaslapu un sociālo kontu administrēšanā; teicamas latviešu, labas angļu, krievu valodas zināšanas; labas prasmes strādāt ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; fotografēšanas un attēlu apstrādes iemaņas; B kategorijas autovadītāja apliecība un cits.

Uz abām vakancēm pretendentiem ir jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Vai tiešām tajā lapseņu pūznī nav iekšējo rezervju?

    7
    4
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.