Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība izvēlas būvnieku kompostēšanas laukuma izveides pabeigšanai

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Zaļo un dārza atkritumu kompostēšanas laukuma izveides pabeigšana (otrais etaps) izmaksās 69 574,35 eiro bez PVN. Šo darbu veikšanai pašvaldība no četriem pretendentiem ir izvēlējusies Daugavpils SIA “CBF & Landscape” pakalpojumus – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līguma izpildes termiņš būs 120 dienas.

Kompostēšanas laukums, kā jau rakstījām, top Gulbenē, Rēzeknes ielā 13B, saskaņā ar SIA „Marten projekti” izstrādāto būvprojektu.

Otrajā etapā ir paredzēti zemes darbi – grāvja rakšana (110 kvadrātmetri), laukuma segas konstrukcijas būvēšana no karstā asfalta dilumkārtas un nesaistītiem minerālmateriāliem (1520 kvadrātmetri), betona apmaļu un tekņu, kā arī iežogojuma un veramo vārtu būvēšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstīts, ka par 70 622,24 eiro līgumcenu bez PVN zaļo un dārza atkritumu kompostēšanas laukuma izveidi pirmajā etapā īstenot pašvaldība uzticēja SIA “Ēku demontāža” saskaņā ar SIA “Marten projekti” izstrādāto būvprojektu (tas izmaksāja 5000 eiro bez PVN).

Rēzeknes ielā 13B ir paredzēts izveidot kompostēšanas vietu apmēram 500 kubikmetriem zaļo un dārza atkritumu. Laukums, kas ir uz pašvaldības zemes, būs ar ūdensnecaurlaidīgu segumu 1500 kvadrātmetru platībā. Šajā objektā apmēram 10 gadus tika uzkrāti zaļie dārzu atkritumi (lapas, nopļautā zāle, koku zari).

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.