Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība meklē būvnieku kompostēšanas laukuma izveides pabeigšanai

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldība līdz 9.februārim ir izsludinājusi publisko iepirkumu zaļo un dārza atkritumu kompostēšanas laukuma izveides otrajam etapam – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Līguma izpildes termiņš būs 120 dienas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kompostēšanas laukums, kā jau rakstījām, top Gulbenē, Rēzeknes ielā 13B, saskaņā ar SIA „Marten projekti” izstrādāto būvprojektu.

Otrajā etapā ir paredzēti zemes darbi – grāvja rakšana (110 kvadrātmetri), laukuma segas konstrukcijas būvēšana no karstā asfalta dilumkārtas un nesaistītiem minerālmateriāliem (1520 kvadrātmetri), betona apmaļu un tekņu, kā arī iežogojuma un veramo vārtu būvēšana.

Jau vēstīts, ka par 70 622,24 eiro līgumcenu bez PVN zaļo un dārza atkritumu kompostēšanas laukuma izveidi pirmajā etapā īstenot pašvaldība uzticēja SIA “Ēku demontāža” saskaņā ar SIA “Marten projekti” izstrādāto būvprojektu (tas izmaksāja 5000 eiro bez PVN). Darbu apjomā, kas bija deleģēts SIA “Ēku demontāža”: demontēt nedzīvojamo ēku, sētu un vārtus Rēzeknes ielā 13b; pārvietot šos un citus teritorijā esošos būvgružus uz pašvaldības norādīto vietu; izveidot gultni zem jaunbūvējama laukuma; izveidot teritorijā uzbērumu, izmantojot derīgu grunti; izrakt jaunu grāvi lietusūdeņu nostādināšanai; planēt (labiekārto) teritoriju pēc darbu paveikšanas. Tālāk uzņēmumam jāuzbūvē laukuma segums, betona apmales un teknes, jāiegulda caurtekas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Divos darbu etapos ir paredzēts izveidot kompostēšanas vietu apmēram 500 kubikmetriem zaļo un dārza atkritumu. Laukums, kas ir uz pašvaldības zemes, būs ar ūdensnecaurlaidīgu segumu 1500 kvadrātmetru platībā. Šajā objektā apmēram 10 gadus tika uzkrāti zaļie dārzu atkritumi (lapas, nopļautā zāle, koku zari).

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.