Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība meklē gaļas, piena, maizes piegādātāju

Foto: “Pexels.com”.

Līdz 5.jūlijam Gulbenes novada pašvaldībā gaidīs piedāvājumus gaļas, bet līdz 8.jūlijam – piena produktu un maizes izstrādājumu piegādei izglītības iestāžu un sociālo aprūpes centru vajadzībām. Kopumā tās ir 18 iestādes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par šāda atklātā konkursa izsludināšanu informāciju ir publiskojis Iepirkumu uzraudzības birojs.

Paredzamais šo iepirkuma līgumu izpildes termiņš ir no 1.septembra līdz 2023.gada 31.augustam. Līguma darbības termiņā pasūtītājam būs tiesības neiepirkt produktus datumos un periodos, kad iestāde ir slēgta uz ilgāku laiku, kā arī skolām – brīvlaikos, bet bērnudārziem – darbības pārtraukšanas posmā vasaras mēnešos. Tāpat arī citās objektīvās situācijās, piemēram, kad notiek attālinātās mācības izglītības iestādēs saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatību. Preces piegāde jānodrošina pasūtītāja norādītajā adresē vienas darbdienas laikā no pasūtījuma (elektroniski vai telefoniski) veikšanas dienas, un tā jāpiegādā tehniskajās specifikācijās norādītajā laika posmā.

Šā publiskā iepirkuma nolikumā ir norādītas 18 adreses, uz kurām attiecas gaļas un tās produktu piegāde Gulbenes novada pašvaldībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tehniskajās specifikācijās norādīts, ka liekākais uzsvars tiek likts uz cūkgaļu un tās izstrādājumiem. Otrajā vietā pēc apjoma ir pieprasīta vistas gaļa, bet salīdzinoši neliels daudzums – liellopa gaļas un aknu. Skābais krējums prasīts ar 20 procentu, piens – ar 2,5 procentu un biezpiens – galvenokārt ar 0,5 procentu tauku saturu. No maizes izstrādājumiem visvairāk pieprasītas ir smalkmaizītes, kā arī baltmaize un gaļas pīrādziņi.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.