Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība meklē mežcirtēju

Ilustratīvs foto: Pārsla Konrāde.

Līdz 13.septembrim Gulbenes novada pašvaldība gaidīs piedāvājumus koku zāģēšanai un izvešanai no tai piederošiem meža īpašumiem – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Līguma izpildes termiņš 360 dienas no līguma abpusējas parakstīšanas dienas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Meža izstrādes apjoms – 2500 kubikmetri (pie faktiskās izpildes var mainīties).

Pretendentam būs tiesības darbu izpildes laikā izmantot darbarīkus, iekārtas un tehniku pēc saviem ieskatiem, ievērojot attiecīgās darbības reglamentējošo normatīvo aktu prasības. Obligāta būs ciršanas vietas sakārtošana. Cirsmās un krautuvēs kokmateriālus pašvaldība pieņems, sastādot aktu. Mežizstrādes procesā iegūtā malka būs jānogādā uz pasūtītāja norādītajām pašvaldības iestādēm. Uzņēmējam par saviem līdzekļiem būs jālabo ceļi, ja tie tiks sabojāti darba procesa gaitā.

  • Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

  1. Un kas kontroles “Sendiju”apsola vest malku tā arī neved vairāku mēnešu garumā ne par veco ne jauno cenu.ja tas malkas nav tad lai neliek sludinājumus avīzē cilvēki gaida malku ir jau vairāki sludinājumi .jau tā tā malka ir tik dārga kur vēl pirkt liekas kravas.firmas uz malkas rēķina paliks miljonāri.godīgi ieliekat avīzē sludinājumu ka malkas nav lai nemulsina tautu

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.