Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība novirza budžeta naudu Skolas ielas būvdarbiem

Foto: Gatis Bogdanovs

Gulbenes novada pašvaldībai ir nepieciešams 51 749,89 eiro, lai varētu turpināt būvdarbus Skolas ielas kvartāla teritorijas pārbūvē Gulbenē. Novada deputāti 30.septembrī domes sēdē nobalsoja par šādas summas novirzīšanu no pašvaldības maka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī nauda ir vajadzīga sporta un atpūtas laukuma izveidei, dīķa tīrīšanai, apzaļumošanai, teritorijas ainavas veidošanai, koku stādīšanai, mūsdienīgas atkritumu savākšanas un šķirošanas iekārtu izbūvei. Šie darbi ir sākti šogad.

Jau vēstīts, ka 8.jūlijā ārkārtas domes sēdē vietējie deputāti lēma šā projekta īstenošanai aizņemties 830 500 eiro no Valsts kases ar atmaksas periodu 20 gadi. Naudu kļuva iespējams aizņemties tā saucamajam ekonomikas sildīšanas projektam sakarā ar Covid-19 krīzes pārvarēšanu.

Šajā projektā Skolas ielas pārbūve ir paredzēta 830,5 metru garumā, gājēju celiņu izbūve – 240 metru garumā, veloceliņu izbūve – 417 metru garumā. Plānota arī zaļās un atpūtas zonas līdzsvarošana pret ielas infrastruktūras teritoriju, kā arī 231 automašīnu stāvvietas izbūve.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārbūves darbus minētajā daudzdzīvokļu māju masīvā (Skolas iela 5) pēc pašvaldības pasūtījuma veic Rēzeknes SIA “Riviera L” par 981 107,20 eiro līgumcenu bez PVN. Būvuzraudzību par 19 000 eiro bez PVN nodrošina Jelgavas SIA “RS Būvnieks”. Pārbūve notiek saskaņā ar Alūksnes SIA “Projekts EAE” izstrādāto projektu. Tā izstrāde un autoruzraudzība pašvaldībai maksājusi 17 175 eiro bez PVN.

Projektu paredzēts īstenot līdz 2022.gada septembrim.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.