Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība paplašinās vienreizēja pabalsta saņēmēju loku

Foto: “Pexels-Pixabay”.

Gulbenes novada pašvaldības darbiniekam, kura apgādībā ir bērns ar invaliditāti līdz 18 gadu vecumam, saskaņā ar viņa rakstveida iesniegumu var izmaksāt pabalstu 750 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šāda pabalsta izmaksa ir paredzēta vienu reizi gadā, bet paredzams, ka turpmāk uz šādu pabalstu pretendēt varēs arī izglītības iestādes vadītājs un pedagogs, kura apgādībā ir bērns ar invaliditāti līdz 18 gadu vecumam. Tādā gadījumā būs jāraksta iesniegums pašvaldībai un varēs saņemt pabalstu 50 procentu apmērā no mēnešalgas, bet ne vairāk kā 750 eiro. Pabalsta izmaksa paredzēta tikai vienu reizi gadā. Iepriekš izglītības darbiniekiem tādu iespēju nebija.

Par šādu iespēju piedāvāšanu Gulbenes novada deputāti balsos novada domes 16.februāra sēdē. Pabalsta saņēmēju loka paplašināšanu paredz sagatavotais grozījumu projekts Gulbenes novada pašvaldības amatpersonu un darbinieku atlīdzības nolikumā. Precizēt nolikuma saturu domi ir lūgusi Valsts kanceleja. Ietvert šajā pozīcijā arī izglītības darbiniekus nosaka Izglītības likums.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (16)

 1. Pareizi, pārejie sitaties kā variet.

  15
 2. Un citiem, kuriem bērni ir invalīdi, nevajadzētu? Visi nevar būt pašvaldības darbinieki! Kauns, deputāti! Vai esiet apzinājuši, cik vispār ir šādu bērnu un cik daudz viņu vecāki var strādāt? Kauns!!!

  29
 3. Un ja vel tie pedegogi pilditu tos pienakumus pret sadiem berniem.nevis noniecinatu un ņirgatos.feini ka par pazemošanu sņems ari vel naudu.

 4. Gulbenes dome! Jūs paši saprotat , ko Jūs tur pieņemat ? Murgojums. Cilvēka lasa un nav saprotams, kam tad isti Jūs paredzat tos pabalstus…

  12
 5. Valdībai vēl maz naudas.tiesam kur ir pārējās ģimenes ar īpašiem bērniem galvenais būtu vecāki kas audzina vieni (tevs ..mamma) valdība nemaz nezin cik rajonā ir to īpašo bērnu…un atkal līdz…18.gadiem pēc tam tas cilvēciņš nevienam nav vajadzīgs. Tiešām jūs saprotat kādus likumus jūs pieņemat.cik var bāzt sev kabatā aizbildinoties ar likumu…

 6. Nevajag bērniem nekādus pabalstus savādāk jums nepaliks aizbraukt ekskursijā.domei.

 7. Nuuu,ko lai saka!
  Malači-vēl to publiskot,kā mēs re te algas sev paceļam,kā mēs sev atbalstu pabalstus piešķiram! Lepnums uz jums skatīties!
  Kā jums kauna nav? Mums citiem vecākiem domājat algas uz rokas kā jums? Mazliet virs 500€ iedomājaties!
  Kā piem.mums ģimenē 4 bērni(viens no viņiem ar invalitāti),algas lūk kā minēju,invalitātes pabalsts 106€(nu tie kas domā ka daudz saņemam)!
  Jūsu Gulbenes namiem apkures rēķini ārpus pilsētas-KOSMOSS(jūs ko pīpējat)? Granulām krītas cena,bet rēķini aug-300€ aiziet apkurē,tikai apkurē,a kur vēl viss pārējais! Jūs vēl uzdrošinaties pielikt soda naudu,par katru kavēto dienu,jo zinājāt kā nebūs cilvēkiem TIK daudz,jūs vēl uzpelnaties
  Ir arī citi rēķini,ēst arī vajag un slimais bērniņš visu laiku pa ārstiem,kur degviela aiziet kā ūdens! Un jūs vēl te lielaties,ko jūs sev piešķirat!
  Kauns nav?
  Neslēpjos,varu tieši pateikt-papētat Daukstu pag. apkures rēķinus,jums tie liekas normāli? Kā pensionāriem dzīvot? Un jūs vēl soda naudas liekat,jo zinat ka daudzi pa vasaru maksās vēl apkuri!
  Kaunējušies būtu,par pilsētu,cilvēkiem domātu,nevis kā sev kabas piepildīt! Fuj,liels fuj jums Caunīša kungs!

 8. Sauciet 4.studinu vienreiz ir jāpieliek punktu tiem krāpniekiem.

  3
  1
 9. Gulbenes domi ar smirdīgu koku izsist no tiem krēsliem. Ar Caunïti sākot. Paši sev visu, bet ko iesåkt parastajam mirstīgajam ar to visu rēķinu gŭzmu. 👹👹👹

 10. Nav ko rāties!
  Vienkārši atceraties vēlēšanās!

 11. Kas tad pašvaldibas bērni ir savādāki nekā citi nu jā laikam ar tu permu ir palaista.

 12. Kā jums ,kauna nav.tadas algas saņem domē un vēl par maz.kapec citiem bērniem nevajag ar invaliditāti,bet tikai domes bērniem vajaga.kas vispār notiek tai Latvijā.nebrinaties kad ģimenes brauks prom te vairs nav ko darīt.nu jā atkal pašvaldībai nauda pietrūks.savus Gulbenes svētkus varat svinēt paši kam tie ir vajadzīgi tikai domes cilvēkiem nevis parastiem kalpiem.

 13. Nu tagad var saprast, kāpēc pacēla domes dzīvokļiem īres maksu. Kauns, kauns, kauns. Kā jūs bezkaunīgos deputātus zeme vēl tur, bet gan jau visiem jums tas nāks atpakaļ, ja ne pašiem, tad nākošai paaudzei. Vēlreiz kauns, kauns arī man, ka dzīvoju šajā pilsētā pie šādas Gulbenes domes valdības.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.