Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība piešķir finansējumu

Foto: “Pixabay”.

Par finansējuma piešķiršanu biedrībai “Gulbenes Buki” 30 000 eiro un biedrībai “VK Gulbene” 5000 eiro deputāti vienbalsīgi piekrita Gulbenes novada domes 12.marta sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldībā šis skaitās atbalsta “zelta līmenis” (saskaņā ar 2023. gada 27.jūlija saistošajiem noteikumiem “Par pašvaldības atbalstu sporta veicināšanai Gulbenes novadā”), un šāda līmeņa atbalsta piešķiršanai abām biedrībām ir piekritusi arī pašvaldības sporta komisija.

Biedrība “Gulbenes Buki” lūdza piešķirt atbalstu sagatavošanās procesam un dalībai sporta sacensībās Latvijas Nacionālajā basketbola līgā un Latvijas “Užavas” kausā 2024.gadā. Bet biedrība “VK Gulbene” lūdza finansiālo atbalstu sagatavošanās procesam un dalībai 2024./2025. gada volejbola sezonā.

Pašvaldības finansiālais atbalsts tiks izmantots “Gulbenes Buku” vīriešu basketbola komandām “Buki juniori/BJSS” un “Gulbenes Buki/BJSS”. Tāpat arī “VK Gulbene” sieviešu volejbola komandai ar tādu pašu nosaukumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrības “Gulbenes Buki” vīriešu basketbola komandas “Gulbenes Buki/BJSS” un “Buki juniori/BJSS” sastāvā spēlē 18 vietējās sporta skolas basketbola audzēkņi. Biedrībai kopš 2021.gada ar sporta skolu ir noslēgts sadarbības līgums. Līgums ar sporta skolu kopš pagājušā gada ir arī biedrībai “VK Gulbene”. Biedrības sieviešu volejbola komandas sastāvā spēlē piecas sporta skolas volejbola audzēknes.

Pašvaldības sporta komisija ir secinājusi, ka biedrība “Gulbenes Buki” ir ieguvusi deviņus punktus saskaņā ar pašvaldības nolikuma prasībām, bet biedrība “VK Gulbene” ir ieguvusi piecus punktus.

Domes sēdēs lēmumā ir norādīts, ka “Gulbenes Bukiem” ir izstrādāts talantu attīstīšanas un rīcības plāns; 2023.gadā tika organizēta vasaras treniņnometne basketbolā, Gulbenes novada čempionāts basketbolā un “Atzeles” 3×3 basketbola čempionāts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par “VK Gulbene” domes sēdes lēmumā sacīts – biedrības četras sportistes ir iekļautas attiecīgā sporta veida dažāda vecuma grupu izlasē vai ir izlases kandidātes.

Piešķirts pašvaldības finansējums individuāliem sportistiem “bronzas līmenī”

Ieva Kalniņai – 300 eiro dalībai 2024.gada Latvijas čempionāta XCO krosa riteņbraukšanas sacensībās, “Vivus.lv” MTB maratona riteņbraukšanas sacensībās un LVM Kalnu divriteņu maratona sacensībās;

Laurim Lapsam – 300 eiro startam 2024.gada Latvijas vieglatlētikas sacensībās (Latvijas čempionāti);

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mikam Albertam Gudovskim

– 300 eiro startam 2024. gada Latvijas loka šaušanas sacensībās (Latvijas čempionāti un Baltijas čempionāti);

Sanijai Ozoliņai – 300 eiro startam 2024.gada Latvijas vieglatlētikas sacensībās (Latvijas čempionāti).

AVOTS: GULBENES NOVADA DOMES 12.MARTA SĒDES LĒMUMI

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.